Проекція на торт, стіни, плаття (3d mapping)

Проекція на торт, стіни, плаття (3d mapping)

Проекція на торт, стіни, плаття (3d mapping)

    Новинка цього сезону 3D Mapping. Сучасні технології набувають все більшої популярності, дозволяючи створювати феєричні спец - ефекти в шоу програмах різного напрямку та рівня складності.

    Весілля.
Головна героїня, і головний смаколик потраплять під невідривні погляди публіки.
Коли вперше бачать наречену велику увагу приділяють саме красі весільної сукні. Тепер у вас є змога створити з сукні нареченої полотно для роботи художника, і враження яких гості не забудуть ніколи.

    3D Мапінг на торт. Так, на весіллі всі хочуть швидше скоштувати святковий торт, але ніхто і не здогаються як він вражатиме публіку шоу программою, завдяки технологіям мультимедіа ми майже немаємо обмежень у тому що саме показувати на торті: Love stori, найважливі моменти з життя молодят, чи всю красу 3D зображень.

    Зовсім скоро цей WOW – ефект стане невід’ємною частиною весілля, як перший танець, або зняття фати.
Спец - ефекти нового рівня на перший танець. Тепер у вас є змога танцювати на фоні динамічної картинки, яка підкреслить всю красу вашого танцю!

   Ми не зупиняємо свою фантазію на відповідальних моментах весілля, а дивуємо на всіх можливих святах: день народження, ювілей, корпоратив і навіть презентація.
Різні міста України(Луцьк, Львів, Тернопіль) мають змогу замовити 3D Mapping для проекції на будівлю, автомобіль, та інші поверхні.

    Рекламні компанії для привернення уваги, презентації нових продуктів, відкриття магазинів.
3D проекція на автомобіль або будівлю спочатку здається простішою, але насправді це не так, і ми вже готові приймати замовлення різних рівнів складності.

Замовляйте 3Д маппинг по тел .: +38 (097) 159-19-19, +38 (050) 585-77-82, +38 (097) 48-11-358

відео

фото

Поділитись в соцмережі:

Пов’язані послуги

Калькулятор святкування