Організація дитячих свят від Каприз

Дитячі свята

Івент агенція «Каприз» займається організацією свят для дітей різних вікових категорій. Ми пропонуємо оригінальні сценарії і незабутні конкурси для малюків. Разом з дітьми ви поринете в справжній казковий світ. При проведенні свят для дітей важливо врахувати кілька факторів. По-перше, діти є особливою аудиторією з індивідуальними побажаннями і фантазіями. А по-друге, на таких заходах, обов'язково присутні дорослі. Для них свято має бути не менше цікавим. Організація дитячих свят, на сьогоднішній день, має кілька переваг. Ви можете вибрати місце проведення, тематику, креативну програму, частування і приємні подарунки дітям. Що стосується місця, то ви можете провести свято в спеціалізованих центрах розваг, на природі, в приватному будинку, кафе та ін. Все залежить від вашої фантазії і можливостей.

Дитячі свята: Наші послуги

Фаер-шоу

Аніматори на весілля

Оренда звукового обладнання

Дитячий аніматор

Світлове шоу (LEDSHOW)

Фокусники

Організація дитячих свят

Паперове шоу

Доставка ПОВІТРЯНИХ КУЛЬ

Діджей (DJ)

ЗІРКИ

ШОУ ТРАНСФОРМЕРІВ

Буль - машина, буль - шоу в Рівному, Луцьку, Сарнах

Проекція на торт, стіни, плаття (3d mapping)

Фуд - шоу

Привітання - сюрприз

Організація вечірок

Калькулятор святкування

Як зробити дитячі свята веселими і незабутніми?

Свято для дітей - це чарівний світ, який дає можливість виконати будь-які бажання малюків. Організація дитячого свята має свої особливості, які важливо враховувати. По-перше, діти є особливими замовниками зі своїми індивідуальними побажаннями і фантазіями. По-друге, на таких подіях завжди присутні мами, тата та інші дорослі, для яких захід повинен бути не менше потішним.

Дорогі батьки, агентство дитячих свят «Каприз» займається організацією різних урочистостей для юних замовників. Ми творимо справжню казку дітям будь-якого віку. Лише трішки доброти, любові і професіоналізму перетворять подія в незабутній захід. Наші митці пропонують безліч варіантів сценаріїв і тематики. Організація включає конкурси, ігри, за бажанням, в програму можна включити танці, пісні, подарунки і винагороди.

Проведення дитячих свят

На сьогодні, можливостей для проведення дитячого свята дуже багато. Урочистість можна організувати:

Організація дитячого свята - з чого почати

При підготовці та організації враховуються всі нюанси: вік, стать дітей, індивідуальні побажання. У цих та інших питаннях ви з упевненістю можете покластися на івент-агенція «Каприз». Ми створимо атмосферу свята, в якій захочеться залишитися якомога довше.

Радимо дотримуватися кількох правил в процесі планування заходу:
  1. Заздалегідь виберіть святкове місце. Визначте дату і формат події (тематичний або класичний).
  2. Виберіть персонажів і ведучих. Ми пропонуємо артистів, аніматорів і різних персонажів, які створять потрібну атмосферу.
  3. Буде потрібно докладний сценарій. Наші організатори гарантують краще наповнення розважальної програми: конкурси, виступ артистів, список активностей і т.д.
  4. Організація дитячого свята неможлива без сувенірів і подарунків, тому підготуйте їх заздалегідь.
  5. Нас часто запитують про оформлення свята. Цим в нашій студії займаються професійні декоратори, які створюють справжню казку. Прикраси можуть бути дуже різними, що залежить від бюджету.
  6. І не забувайте про дорослих гостей, яким на святі теж має бути цікаво. В каталозі Послуг ви знайдете багато оригінальних варіантів.

Організація дитячого дня народження

Дуже популярною послугою є організація днів народжень для дітей. У гості до дітей приїжджають веселі і добрі клоуни, захопливі пірати або улюблені казкові герої мультфільмів. В цей день, наші аніматори і актори організують незабутнє казкове шоу. Такі дитячі свята дозволяють розкриватися дітям, проявляти свої найкращі здібності.

Програми розраховані на різні вікові категорії. Всі організаційні клопоти, починаючи з розробки програми, оформлення приміщення, солодкого столу і винагород ми беремо на себе. А ви будете просто насолоджуватися цим часом. Адже найбільша нагорода для нас - це радісний сміх і щасливі посмішки.

Агентство дитячих свят «Каприз»

Проведення дитячих свят найкраще планувати за кілька тижнів до заходу. Тоді можна буде детально продумати програму. При організації дитячого свята «Каприз» також пропонує мильні бульбашки, кенді бар, паперове шоу, дитячу фотозону. Ви завжди можете зв'язатися з нашими менеджерами для уточнення всіх деталей.

Ми в соціальних мережах: Інстаграм, Фейсбук.

Телефонуйте: +38 097 159 19 19, +38 096 296 73 96, +38 050 585 77 82.