Фаер-шоу - завжди оригінально

Фаер-шоу

Фаер-шоу

Що таке фаєр-шоу?

Фаєр-шоу або по-нашому, вогняне шоу - це вуличний творчий виступ з використанням вогню. Вогняне шоу - являє собою виступ невеликої групи людей з використанням спеціального реквізиту з вогнем. Людину, яка виконує трюк з вогнем називають фаєрщиком. Виступ фаєрщиків відбувається зазаздалегідь підготовленим і прорепетируваним сценарієм.

Фаєр-шоу - це повноцінна постановка з відповідним музичним супроводом і сценічними костюмами. Посилити уявлення також можна за допомогою піротехнічних ефектів і акробатичних трюків.

Перед тим як замовляти виступ потрібно обов'язково подивитися відео фаєр-шоу різних виконавців. Також має сенс приїхати і подивитися виступ наживо.

Ціна фаєр шоу на весілля

Вогняне шоу може стати фінальним штрихом весільного дійства. Спеціально для такої події, до шоу можна додати палаючі серця, імена молодят або дату весілля з палаючих букв. Вартість виступу залежить від його тривалості, кількості акторів, які брали участь і, звичайно, від складності програми.

При проведенні шоу потрібно звернути увагу на безпеку всіх гостей. Маленькі діти повинні дивитися шоу тільки під наглядом дорослих! Також потрібно стежити за тим, щоб занадто «веселі» гості не виходили за межі безпечної зони.

Як замовити вогняне шоу?

Найкраще замовити фаєр-шоу завчасно. Особливо, якщо ваше свято потрапляє на період високого сезону (літо, рання осінь, передноворічна пора). Ви ніколи не потрапите в халепу, якщо знайдете виконавців відразу після призначення дати свята.

Існує також один нюанс, який потрібно враховувати при виборі шоу: в ресторані, в якому буде проходити святкування, обов'язково повинен бути великий внутрішній дворик. Вогняне шоу з міркувань безпеки проводиться тільки на вулиці! Зона безпеки повинна становити не менше 5-8 метрів. Єдиним «протипоказанням» до проведення вогняного шоу є погана погода. У проливний дощ або сніг, вогонь не горітиме.

 

Програма «Стандарт» - від 7000 грн.

1. Фаєр-шоу програма;

2. Піротехніка;

3. Серце;

4. Спаркли;

5. Звукова апаратура :

    - 2 колонкі  500 Вт (залежно від території),

6. Світлова апаратура:

    - 1 динамічний прилад;

    - Лазер;

7. Звукооператор.

                         Додатково:

   1. Піротехнічний веєр - 1200 грн.

   2. Додаткова піротехніка – 800 грн.

   3. Вогняні літери – 200 грн./шт.

       Програма «Premium» - 8500 грн.

1. Фаєр-шоу програма;

2. Піротехніка;

3. Серце;

4. 2 вогняні пушки;

5. Спаркли;

6. Звукова апаратура :

    - 1-2 колонкі  500 Вт (залежно від території),

7. Світлова апаратура:

    - 1 динамічний прилад;

    - 4 заливальних ліхтарі;

    - Лазер;

8. Звукооператор.

                        Додатково:

1. Піротехнічний веєр - 1200 грн.

2. Додаткова піротехніка – 800 грн.

3. Вогняні літери – 200 грн./шт.

                    Програма «V.I.P» від 14700 грн.

1. Фаєр-шоу програма;

2. Піротехніка;

3. Серце;

4. 4 вогняні пушки;

5. Спаркли;

6. Звукова апаратура :

    - 2-3 кВт (залежно від території),

7. Професійна світлова апаратура;

8. Світлооператор;

9. Звукооператор.

                       Додатково:

1. Піротехнічні салюти

2. Вогняні літери – 200 грн./шт.

Чому потрібно фаєр-шоу замовити в студії Каприз?

Студія Каприз - це продюсерський центр, який сам створює кращі шоу-програми для весіль і свят. Ми не користуємося послугами інших, ми самі втілюємо в життя найнеймовірніші вогняні ідеї. Наші професійні фаєрщики не тільки мають різноманітні реквізит (паї, Staff, дабл-Staff, стирчи, віяла, скакалки), але і володіють танцювальними талантами.

Подивитися добірку фаєр-шоу відео можна в нашій галереї або на нашій сторінці в соціальній мережі Інстаграм, Вконтакте або Fecebook. Якщо ви не знаєте, чи підходить обраний вами ресторан для проведення шоу, проконсультуйтеся у нашого менеджера. Замовити фаєр-шоу можна у нашого менеджера по телефону:

+38 097 48 11 358, +38 050 585 77 82.

відео

фото

Поділитись в соцмережі:

Пов’язані послуги

Калькулятор святкування