Фотостіна на весілля, корпоратив, дитяче свято

ОРЕНДА банерної конструкції

ОРЕНДА банерної конструкції

Різні банерні стенди вже давно довели свою ефективність в якості елементів зовнішньої реклами. Наочність, дохідливість подачі інформації і максимальне охоплення цільової аудиторії - ось що робить різні банерні конструкції важливим інструментом у рекламній справі. І тому прокат і здача в оренду банерів з кожним роком набувають все більшої популярності.

Наша компанія готова надати Вам саме той банер, який найбільше підійде для задоволення Ваших потреб. Для того щоб підібрати оптимальний варіант, наші фахівці проведуть оцінку передбачуваного місця розміщення рекламної конструкції та нададуть свої рекомендації. Яка стійка для банера або каркас будуть найбільш переважними, краща конструкція банера і його розміри - все це буде обов'язково враховано при формуванні остаточного варіанта договору оренди. Також наші можливості дозволяють виконати поліграфічний друк будь-якої складності для вашої конструкції.

Послуга для тих компаній і приватних осіб, кому потрібна оригінальна мобільна конструкція на виставку, презентацію, семінар, ярмарок, корпоративний захід, випускний або весілля.

Послуга оренди - це економія коштів якщо ви не бачите сенсу купувати конструкцію для постійного використання, сумніваєтеся у виборі того чи іншого стенду, не впевнені, що придбана одного разу конструкція підійде за розміром на різних майданчиках і виставкових центрах.

Замовляйте вже! ☎ +38 (097) 159-19-19, +38 (050) 585-77-82.

Поділитись в соцмережі:

Пов’язані послуги

Калькулятор святкування