Кавер - група - це можливість почути світові хіти в живому звучанні

КАВЕР - ГРУПИ

КАВЕР - ГРУПИ

Кавер-група або кавер-бенд - музичний колектив, який виконує музичні композиції популярних солістів або груп. Для виконання вибираються відомі і всіма улюблені композиції. Кавер-група - це можливість почути світові хіти в живому звучанні. Існує два варіанти виконання композицій кавер-бенду.

Перший - це пісня в новому аранжуванні, з оригінальним темпо-ритмом і стилістикою. Такий варіант пісні називається кавер. Дуже часто кавер кардинально відрізняється від оригіналу.

Другий варіант - виконувати пісні, імітуючи оригінальну манеру відомих музикантів. На весіллях і святах найчастіше виконують пісні, які схожі на оригінал. Це дозволяє аудиторії швидко «підключитися» до емоцій знайомої пісні.

Не варто думати, що пісні кавер-груп - це несправжня творчість. Адже навчитися наслідувати оригінальній манері співу світових зірок - завдання не з легких. Крім того, кавери - це вже інше аранжування, а значить докладені зусилля і творчий підхід.

Студія Каприз пропонує послуги кавер-бенду Amore de bayan. Гурт виконує всі композиції виключно наживо! Послухати виступ групи можна на відео, або приїхавши на їх виступ.

Кавер група на свято

Кавер-група на свято від студії Каприз - це шоу улюблених хітів «під ключ». Наші музиканти виступають з власним музичним обладнанням, що заощадить вам час на пошук нових підрядників. Виступ кавер-групи дозволить доповнити якісною музикою тематичні вечірки «стиляги», «дискотека 80-х», «італійська» або «гангстерська». Крім того не варто забувати про атмосферу, яку дарує живе виконання.

Кавер група на весілля

Кавер-група на вашому весіллі - це універсальний спосіб отримати якісний музичний супровід і улюблені, відомі пісні в одному флаконі. Загальноприйнятий режим роботи кавер-групи на весіллі: 3 підходи по 45 хвилин. Саме за такий графік ви і платите гонорар. Якщо вам потрібен інший графік або довша програма, то це можна обговорити і домовитися або на місці, або заздалегідь.

Чому на весілля краще замовити кавер-групу від студії Каприз?

Тому що ми - надійні! Студія Каприз - продюсерський центр, який відкриває артистів і створює незабутні шоу-номери. Ми не користуємося послугами інших підрядників, а самостійно граємо на замовлення. Ви можете бути впевнені, що співпраця з вами для нас на першому місці. Замовляти кавер-групу Amore de bayan найкраще заздалегідь. Ідеальний варіант - це домовитися про співпрацю відразу після того як буде затверджена дата свята. Чим раніше ви це зробите, тим вище ймовірність, що на своєму святі ви почуєте кавери на свої улюблені пісні.

 Замовити живу музику можна зателефонувавши нам по телефону +38 097 48 11 358, +38 050 585 77 82.

Поділитись в соцмережі:

Пов’язані послуги

Калькулятор святкування