Леді-фуршет - оригінальна інтерпретація шведського столу

Леді - фуршет (живий стіл)

Леді - фуршет (живий стіл)

Живий стіл "Леді - фуршет": обслуговування різних урочистостей і заходів

Зустрічаючі дівчата-хостесс стали вже звичним явищем на ринку святкових і бізнес-послуг. Івент-компанія «Каприз» пропонує вам ексклюзивну послугу - леді-фуршет. Це красиво вбрана дівчина, чиє плаття одночасно є фуршетним столом.

Функція дівчини-бару полягає в тому, щоб приділити увагу кожному гостю під час очікування початку самого заходу. Дівчина-стіл не тільки роздає напої, вона ще й веде невимушену бесіду з гостями заходу. Це дозволяє великій компанії незнайомих або малознайомих людей познайомиться між собою і встановити перший контакт. Крім того, леді-фуршет абсолютно легко може пересуватися по всьому залу, підходячи до кожного з запрошених! Таким чином, жоден гість або клієнт не залишиться нудьгувати і не буде забутим.

Для яких випадків підходить дівчина-бар?

  1. Зустріч гостей в ресторані, поки молодята фотографуються;
  2. Зустріч гостей під час бізнес-ланчу;
  3. Зустріч гостей перед конференцією;
  4. Роздача коктейлів під час вечірки.

Як виглядає дівчина «леді-фуршет»?

"Lady-фуршет" - це красива дівчина в сценічному костюмі, який складається з корсета який плавно переходить в стіл.

Event-агентство «Каприз» пропонує вам на вибір кілька варіантів оформлення:

  • Прекрасна маркіза;
  • Пікова дама;
  • Україночка;
  • Янгол;
  • Мерлін Монро;
  • Гаваі.

Якщо ви проводите костюмоване свято, ми створимо для дівчини-бару ексклюзивне вбрання, яке буде поєднуватися зі стилістикою свята. При виготовленні вбрання ми можемо використовувати фірмові кольори компанії та її символіку. Також можна використовувати бодіарт. На підготовку нового костюма потрібен час, тому замовляти послугу краще завчасно.

Що може бути на столі?

На «живому столі» можна розмістити алкогольні напої, десерти, фрукти. Все залежить від побажань клієнта і типу події. На презентаціях і виставках леді-фуршет може демонструвати зразки продукції. Продукти, які повинні бути розміщені на фуршетному столі не входять у вартість послуги і надаються клієнтом окремо.

Вартість живого столу

Середня тривалість такого перфомансу становить близько півтори години. Як показує практика, цього часу достатньо, щоб дочекатися, коли зберуться всі гості або учасники вечора. Вартість послуги дівчини в костюмі столу складає 1200 грн. Продовження роботи «живого столу» оплачується додатково.

Чому потрібно замовляти леді-фуршет у івент-агентстві «Каприз»?

Агентство з організації свят «Каприз» - професійний продюсерський центр, який самостійно надає безліч послуг для організації свята в Рівному, Луцьку, Києві. Послугу дівчина-бар, ви зможете знайти тільки в нашій компанії. І, повірте, ви не пошкодуєте.

Побачити фотографії з леді-фуршет також можна на нашій сторінці Facebook. Замовити цю або інші послуги, а також домовиться про зустріч з менеджером можна за телефоном: +38 097 48 11 358, +38 050 585 77 82.

Поділитись в соцмережі:

Пов’язані послуги

Калькулятор святкування