Комплексна організація ювілеїв

Ювілеї

Ювілей - це особливе свято, незалежно від формату, будь-то ювілей приватної особи або ювілей компанії, приватної фірми. Відзначається він не щороку, до того ж, кожна наступна кругла дата, це вже зовсім інший ювілей, інший захід. Адже двадцять, тридцять, сорок і так далі років буває тільки один раз в житті. Між ювілеєм і ювілеєм проходять довгі роки, за які в нашому житті багато чого змінюється, в тому числі і ми самі. Тому кожна організація ювілею буде виглядати інакше, а відповідно проведення ювілею та святкування його, теж буде відрізнятися. Влаштовуючи торжество з нами, Ви можете не турбуватися про декорування та облаштування приміщення - це все виконають наші досвідчені фахівці. До того ж, Вам не доведеться купувати дороге обладнання, необхідне для забезпечення світла, музики і спецефектів. Ми здійснимо повне технічне забезпечення Вашого ювілею на вигідних умовах - надамо в оренду сцену, світло, звук та інше обладнання. При цьому все ідеально змонтуємо, встановимо, підключимо і налаштуємо.

Ювілеї: Наші послуги

Фаер-шоу

Ведучий на ювілей

Організація романтичних побачень

Весільний координатор

Оренда звукового обладнання

Світлове шоу (LEDSHOW)

Фокусники

АРТ-ШОУ ”КАПРИЗ”

Паперове шоу

Діджей (DJ)

КАВЕР - ГРУПИ

ЗІРКИ

Оренда тента

Леді - фуршет (живий стіл)

Лазерне шоу (лазерна анімація)

ШОУ ТРАНСФОРМЕРІВ

Буль - машина, буль - шоу в Рівному, Луцьку, Сарнах

Проекція на торт, стіни, плаття (3d mapping)

Фуд - шоу

Привітання - сюрприз

Організація вечірок

Музичний салют, феєрверк в Україні

Калькулятор святкування

Професійна організація та проведення ювілеїв

Знаєте, чому ювілей - це приємно? Та тому, що тепер вам є що розповісти про себе та свої досягнення. Крім того, вас оточують тільки обрані люди, в любові яких ви впевнені на всі сто. Так чому б і не розділити з ними радість цієї знаменної події?

І якщо день народження - це відкриття нової сторінки у вашому житті, то ювілей - це відкриття нової глави, саме тому почати цю главу потрібно, як то кажуть "краще за всіх"!

 

Для ювілею вже недостатньо просто купити піцу або замовити суші. Святкування ювілею - це статусна річ, яка вимагає повноцінної підготовки. Івент-агентство «Каприз» візьме на себе всі турботи по організації свята. А ви - просто насолоджуйтеся!

Як проходить організація ювілею?

Ювілейний вечір - це святкова вечірка з нагоди дня народження. Як правило, починають святкувати ювілей на 40-й або 45-тий день народження. Гостей хочеться запросити куди більше ніж з десяток, а, значить, і клопоту буде куди більше.

Організація ювілею «під ключ» - ідеальний варіант для тих, хто цінує свій час і зручність понад усе. Забудьте про тих, хто використовує готові сценарії і не дає вам можливості внести коригування, мотивуючи це своїм авторитетом. Дізнатися, як правильно вибрати ведучого можна подивившись відео на нашому каналі You Tube.

Що входь в комплексну організацію ювілейного вечора?

Поняття комплексної організації означає, що іменинник знімає з себе весь тягар турбот по підготовці події і передає її в наші професійні руки.

Ми проведемо:

Скільки коштує організація ювілею?

Вартість ювілейного вечора буде залежати від того набору послуг, які ви вирішили замовити. При цьому слід взяти до уваги той факт, що комплексна послуга по організації свята буде коштувати на 20% дешевше, ніж оренда у різних фірм. Крім того, ви будете впевнені в тому, що все пройде на бездоганному рівні. Самостійно скласти кошторис вашого свята можна за допомогою калькулятора.

Чому потрібно замовляти організацію ювілейного вечора у студії «Каприз»?

Агентство по організації свят «Каприз» організовує своїм клієнтам тільки ексклюзивні і оригінальні свята. Ми не використовуємо шаблони. Сценарій свята розробляється під кожного клієнта окремо з урахуванням його віку, роду діяльності та способу життя. Для цього ми проводимо зустріч не тільки з ювіляром, але і з його рідними і друзями.

Так нам вдається отримати додаткову інформацію і зробити імениннику сюрприз. Так, все саме так, гості можуть замовити у нас подарунок імениннику, наприклад, портрет золотим пилом або виступ арт-шоу.

Приступати до організації такого вечора потрібно за кілька місяців. Так у нас буде достатньо на час на опрацювання сценарію і пошук індивідуальних жартів. Щоб домовиться про зустріч з менеджером телефонуйте: +38 097 48 11 358, +38 050 585 77 82 або залишайте вашу заявку на сайті.

Ми в соціальних мережах: Інстаграм, Фейсбук.