Спецефекти: на свято, весілля, корпоратив

Спецефекти на перший танець

Конфетті на свято

СВІЧКИ

Хлопавки

Важкий дим

ПІДЛОГОВИЙ ФЕЙЄРВЕРК

Пневмогірлянди, аеромени

Сяючі кульки

Світлові і сценічні ефекти

Буль - машина, буль - шоу в Рівному, Луцьку, Сарнах

Повітряні кулі, свічки і підлоговий феєрверк - гарантія незабутнього вечора

Сучасні глядачі дуже вибагливі різноманітністю незвичайних і оригінальних ідей. Бажаєте дивувати і бачити зачаровані погляди глядачів урочистої події? Івент-агенція «Каприз» змінить ваше розуміння того, якими мають бути спецефекти!

Шикарний ресторан, вражаючий павільйон, велика сцена або дитячий майданчик - скрізь можна використовувати повітряні кулі, хлопавки та димогенератор. Відмінна робота професіоналів не залишить байдужими ваших гостей, подарує їм масу позитивних емоцій. У ваших руках перетворити звичайну подію в незабутній феєричний вечір. А всі технічні питання ми беремо на себе!!!

Прикраса кулями або феєрверки - що краще?

Залежно від приводу заходу і ваших особистих переваг, компанія «Каприз» пропонує різні види спецефектів:

  1. Різних форм паперові, лавсанові або серпантинні конфетті;
  2. Феєрверк, що вмонтовується в підлогу;
  3. Свічки всіляких розмірів;
  4. Генератор туману, що виробляє стовпи важкого диму;
  5. Кульки повітряні, наповнені гелієм, і світлові кулі;
  6. Цікаві хлопавки;
  7. Пневмогірлянди.

Ви можете використовувати спецефекти як окремо, так і в комплексі в певні моменти події. Наприклад, для першого танцю молодих можна застосувати стробоскопи, свічки, важкий дим, а для дитячих іменин - хлопавки і надувні кулі. Все залежить від ваших особистих побажань. Такі деталі свята створять незабутню атмосферу.

Замовити спецефекти в місті

Ви можете замовити оренду спецефектів в студії «Каприз» за вигідною ціною. Ми повністю беремо на себе технічне забезпечення торжества будь-якого масштабу. Від веселого дитячого свята до модного дискоклуба, від відкриття нового розкішного закладу до феєричного шоу, від грандіозного концерту на стадіоні до маленької вечірки в будинку.

Будьте впевнені, що все обладнання пройшло технічний огляд:

Розкажіть нам, як ви бачите своє свято, де він буде проходити, яка програма передбачена, і наші організатори запропонують вам різноманітність спецефектів. Це буде найграндіозніший день у вашому житті!

Телефонуйте: +38 097 159 19 19, +38 097 48 11 358, +38 050 585 77 82.