Спецефекти на весілля і будь-яке свято

Спецефекти на перший танець

Спецефекти на перший танець

Спецефекти для весільних танців

Перший танець - це не тільки хореографія, вміння бути в ритмі і зберегти ноги партнера. Перший танець - можна перетворити на справжнє шоу. Романтичне і ніжне, яскраве і динамічне - все залежить від самої пари.

Студія Каприз пропонує величезний вибір спецефектів для весілля, на свято. Розглянемо докладніше кожен із них.

Метафан, конфетті, блискітки або сердечка

Спеціальна пневматична машина буде залпами викидати золотисті, сріблясті блискітки, кольорове конфетті на висоту до 10 метрів. Тривалість залпу до 5 секунд. Можна використовувати точково, щоб розставити акценти, а можна на продовженні всього танцю.

Ще один варіант - дощ з сердечок. Спеціальна машина повітряним потоком буде подавати конфетті у вигляді сердечок під час танцю. Хвиля сердечок видувається плавно, невеликими порціями.

Холодні вогні, холодні фонтани

Один з різновидів піротехніки, підлоговий фейєрверк, який можна використовувати в закритих приміщеннях. Шашки холодного вогню розставляють по периметру танцювального майданчика. Після їх запуску виникає стовп з іскор висотою до 1 метра. Тривалість горіння можна регулювати за бажанням замовника від 20 секунд до 1 хвилини. Зона безпеки становить 1 метр. Вогні не обпалють і не сильно димлять.

Важкий дим

Спеціальний генератор випускає струмінь важкого білого диму, який красивою хмарою стелиться по підлозі. Важкий дим не піднімається в повітря, а створює щільний шар на висоті 30 см від підлоги. Дим не токсичний і розчиняється вже через пару хвилин. При бажанні дим можна «пофарбувати» використовуючи світлові прилади.

Штучний сніг

Сніг-машина розпилює дрібні пластівці снігу, які добре тримають форму і зберігають свій ефект на продовженні всього весільного торжества. Цей весільний спецефект не мажеться і не залишає плям.

Мильні бульбашки

Генератор видуває цілий вир кольорових маленьких бульбашок. Висота потоку 7-10 метрів. Розмір мильного міхура можна варіювати від 3-х до 10-ти сантиметрів.

Підсвічування (стробоскоп, лазерний випромінювач)

Підсвічування залу дозволить візуально виділити пару і зосередить всю увагу на першому танці. Існують різні варіанти світлового оформлення. Більше про них тут.

Шоу-балет

Абсолютно нова наша розробка. Професійні танцюристи шоу балета доповнять ваш танець і допоможуть перетворити його в ідеальну весільну постановку.

Повітряні кулі

Ми пропонуємо два варіанти повітряних куль для запуску в небо. Перший: повітряні кулі з гелієм в кольорах весілля. Другий: повітряні кулі з led підсвічуванням всередині. Кулі з підсвічуванням запускаються в темний час доби.

Свічки

Повну любові і ніжності атмосферу для першого танцю можна створити за допомогою живого тепла безлічі великих і маленьких свічок з'єднаних в єдину композицію.

Як замовити красиві спецефекти для весілля?

Студія Каприз доповнить хореографічну постановку вашого першого весільного танцю красивими спецефектами, професійним шоу-балетом і оплесками захоплених глядачів. Щоб вибрати саме те, що ви хочете, бронювати потрібний реквізит найкраще відразу після призначення дати весілля. Це дозволить вам отримати найбільший вибір і підібрати спецефекти для весільних танців, які максимально вписуються в ваш номер. Зателефонуйте нам за номером телефону +38 097 159 19 19, +38 050 585 77 82, +38 097 48 11 358 і ми допоможемо вам створити неповторний номер першого танцю!

Поділитись в соцмережі:

Пов’язані послуги

Калькулятор святкування