Ведучий на весілля (тамада) - ваша ниточка до гарного настрою кожного гостя

Ведучий на весілля

Ведучий на весілля

Тамада - це весільний «заводила». Він розумний, дотепний і «швидкий на язик». Від нього не вислизне нічого. Тамада вибудовує програму дійства так, щоб між обрядовими діями (благословення, перший танець, передача сімейного вогню, зняття фати) гості веселилися.

Завдання тамади органічно вписати кожен тост-вітання від родичів, застільні народні пісні, в програму, щоб все встигнути, і щоб бажання кожного було реалізовано. Крім того, ведучий на весілля (тамада) - це головний аніматор. Він проводить конкурси, сценки або stand up-шоу.

Що входить в обов'язки тамади:

 • Розпланувати події вечора таким чином, щоб укластися у відведений час;
 • Красиво зустріти молоду пару і гостей;
 • Дати можливість кожному бажаючому привітати, сказати тост;
 • Розважати гостей під час застілля і між заходами;
 • Знайти рішення в разі виникнення форс-мажорів;
 • Стежити за сп'янінням гостей;
 • Завершити вечір.

Навіщо перевіряти відгуки про ведучого на весілля?

Вибір тамади - важливий крок у процесі організації весільного дійства. Адже від його професійності залежить настрій всіх гостей і злагодженість роботи інших підрядників (музика, шоу-програма, офіціанти).

Відгук - це ваш ключ до розуміння того, наскільки якісною і продуманою є програма ведучого.

Знайти відгук про ведучого на весілля можна в декількох джерелах:

 • Рекомендації друзів і знайомих, які недавно користувалися послугами ведучого;
 • Відгуки на сторінці ведучого в соціальних мережах;
 • Відгуки на сторінці ведучого на профільних весільних порталах;
 • Відеоролики з записом роботи ведучого на попередніх весіллях.

За допомогою цих методів можна скласти попереднє враження про тамаду, але тільки особиста зустріч допоможе вам визначитися з вибором остаточно. При зустрічі зверніть увагу на мову, міміку і манеру поведінки тамади. Замовляти ведучого на весілля варто тільки такого, який вам симпатизує, з яким ви знайшли спільну мову. Якщо раптом вам щось не сподобалося, то краще сказати про це відразу і не втрачати дарма час.

Чому потрібно ведучого на весілля замовити в студії Каприз?

Студія Каприз - продюсерський центр з багаторічним досвідом. У нас професійні ведучі на весілля, які знають, як привернути до себе аудиторію, залучити кожного гостя в розважальну програму і акцентувати увагу на молодятах.

Ми пропонуємо індивідуальний сценарій торжества для кожної пари. А все тому, що ми принципово не використовуємо готові шаблони з інтернету, а створюємо програму самі, з урахуванням побажань замовника.

Крім того, ведучий від студії Каприз може виїхати в будь-який регіон країни. Нас вже добре знають не тільки в Рівному, а й в Луцьку, Новограді, Києві, Львові, Стрию та навіть на сході. Зателефонуйте нам по телефону +38 097 48 11 358, +38 050 585 77 82  і замовте весільного ведучого!

відео

фото

Поділитись в соцмережі:

Пов’язані послуги

Калькулятор святкування