Організація корпоративів - свято для компаній, яке згуртовує!

Корпоратив

Корпоративні свята стали нормою в будь-який прогресивної компанії. Вони дозволяють краще пізнати співробітників, сприяють зближенню колективу, підтримці командного духу і виступають як мотивація для подальшої плідної роботи. Організація корпоративу-процес клопіткий і вимагає знання маси нюансів, тому краще довірити його професіоналам, які знають, як забезпечити гостям найяскравіші емоцій і враження. Це може бути вечірка в класичному стилі, новорічний корпоратив, відпочинок на природі або стильний костюмований квест. Ми проводимо корпоративи найвищого рівня організації, і в нашому арсеналі неординарні пропозиції, енергійні та відповідальні ведучі, унікальні конкурси, ексклюзивні сценарії. Крім того, ми врахуємо всі ваші побажання до музики, приміщення та оформлення свята. Головний плюс нашої компанії в тому, що в наших силах організувати якісний корпоратив в Рівному, Луцьку, Львові незалежно від бюджету, тому ціна заходи буде залежати тільки від побажань клієнта.

Корпоратив: Наші послуги

Фаер-шоу

Спецефекти на перший танець

Весільний координатор

Оренда звукового обладнання

Світлове шоу (LEDSHOW)

Конфетті на свято

Фокусники

Прокат проектора

Прокат LED екранів (плазми)

Світлове оформлення інтер’єру

Світломузика

Шоу ростових ляльок

Пародії

Дівчина-хостес

АРТ-ШОУ ”КАПРИЗ”

Паперове шоу

Діджей (DJ)

КАВЕР - ГРУПИ

ВОКАЛІСТИ

ЗІРКИ

ОРЕНДА банерної конструкції

ВЕДУЧИЙ НА КОРПОРАТИВ

Пневмогірлянди

Караоке на свято

Бармен - шоу

Портрет ”Золотим пилом”

Леді - фуршет (живий стіл)

Фото-зона, кенді-бар (candy - bar)

Міми

Світлові ефекти

Пінна вечірка

Лазерне шоу (лазерна анімація)

PJ - шоу

Калькулятор святкування

Організація і проведення корпоративів від Каприз

Організація корпоративних заходів - важливе завдання HR-відділів кожної компанії. Правильно проведений корпоратив згуртує команду, покаже проблемні зони і турботу керівництва про своїх працівників. Корпоратив - це свого роду додатковий бонус за хорошу роботу.

Крім того, корпоратив - хороший інформаційний привід. Освітлення події в ЗМІ - це можливість для компанії продемонструвати власну спроможність, клієнтоорієнтованість і відкритість до комунікації.

Що включає корпоративний захід?

Незалежно від приводу для корпоративної вечірки, існує певний план проведення заходу:

Звертатися за допомогою в івент-агентство варто вже після першого етапу. Так у нас буде достатньо часу на повноцінну організацію, запрошення запланованих артистів, ведучого на корпоратив, бронювання потрібних готелів, ресторанів і т.д

Корпоратив використовують для таких цілей як:

Звичайно, за допомогою одного заходу не можна вирішити відразу всі ці завдання. На один захід досить однієї мети. Таким чином, головні інформаційні посили не будуть плутатися і конфліктувати один з одним. Тому перед тим як приступати до організації події дайте собі відповідь на питання: навіщо вам потрібен цей захід?

Види корпоративних свят

Організація корпоративного заходу вимагає ретельного підходу до вибору місця проведення, планування розважальної і офіційної частини. Залежно від того, до якої події приурочений корпоратив, потрібно вибирати його тематику і спрямованість.

Для Новорічного корпоративу, підійде хороший ресторан або гірськолижний курорт. Для проведення тімбілдінга можна вибрати екстремальний відпочинок: похід в гори, сплав по річці, альпінізм. Для святкування ювілею компанії краще підібрати щось більш традиційне.

Event-компанія "Каприз" організує для вас корпоративне свято з такого приводу:

  1. ювілей компанії;
  2. новорічна вечірка;
  3. професійне свято;
  4. відкриття нового офісу, магазину або філіалу;
  5. святкування нагородження компанії на національному або міжнародному рівні;
  6. державні та релігійні свята;
  7. тімбілдінг.
Ми пропонуємо два формати співпраці:

Чому варто замовити організацію корпоративного заходу від студії "Каприз"?

Студія "Каприз" - продюсерський центр з 10-ти річним досвідом роботи в сфері організації корпоративів й різнопланових заходів.Ми добре знайомі з ресторанами, барами і заміським клубами Рівного, Луцька, Львова, а також маємо власний пул артистів різних жанрів, в професійності яких впевнені на всі сто.

Наше агентство будує сценарій свята так, щоб він відповідав завданням поставленим компанією. З нашої точки зору це і називається індивідуальним підходом до клієнта. Важливо, що кожен захід організовується з урахуванням бюджету клієнта.

І, в той же час, до організації корпоративу будь-якого обсягу ми підходимо з усією серйозністю. Щоб почати підготовку до події телефонуйте нам за номером +38 097 48 11 358, +38 050 585 77 82.