Організація корпоративів - свято для компаній, яке згуртовує!

Корпоратив

Корпоративні свята стали нормою в будь-який прогресивної компанії. Вони дозволяють краще пізнати співробітників, сприяють зближенню колективу, підтримці командного духу і виступають як мотивація для подальшої плідної роботи. Організація корпоративу-процес клопіткий і вимагає знання маси нюансів, тому краще довірити його професіоналам, які знають, як забезпечити гостям найяскравіші емоцій і враження. Це може бути вечірка в класичному стилі, новорічний корпоратив, відпочинок на природі або стильний костюмований квест. Ми проводимо корпоративи найвищого рівня організації, і в нашому арсеналі неординарні пропозиції, енергійні та відповідальні ведучі, унікальні конкурси, ексклюзивні сценарії. Крім того, ми врахуємо всі ваші побажання до музики, приміщення та оформлення свята. Головний плюс нашої компанії в тому, що в наших силах організувати якісний корпоратив в Рівному, Луцьку, Львові незалежно від бюджету, тому ціна заходи буде залежати тільки від побажань клієнта.

Корпоратив: Наші послуги

Фаер-шоу

Весільний координатор

Оренда звукового обладнання

Світлове шоу (LEDSHOW)

Конфетті на свято

Фокусники

Організація тімбілдінга

Прокат проектора

Прокат LED екранів (плазми)

Світлове оформлення інтер’єру

Світломузика

Шоу ростових ляльок

Пародії

Дівчина-хостес

АРТ-ШОУ ”КАПРИЗ”

Паперове шоу

Діджей (DJ)

КАВЕР - ГРУПИ

ВОКАЛІСТИ

ЗІРКИ

ОРЕНДА банерної конструкції

Оренда тента

ВЕДУЧИЙ НА КОРПОРАТИВ

Караоке на свято

Бармен - шоу

Портрет ”Золотим пилом”

Леді - фуршет (живий стіл)

Фото-зона, кенді-бар (candy - bar)

Конферансьє

Міми, дзеркальні люди

Кейтеринг

Лазерне шоу (лазерна анімація)

ШОУ ТРАНСФОРМЕРІВ

PJ - шоу, піджей

Буль - машина, буль - шоу в Рівному, Луцьку, Сарнах

Проекція на торт, стіни, плаття (3d mapping)

Фуд - шоу

Привітання - сюрприз

Організація вечірок

Музичний салют, феєрверк в Україні

Калькулятор святкування

Організація і проведення корпоративів від Каприз

Організація корпоративних заходів - важливе завдання HR-відділів кожної компанії. Правильно проведений корпоратив згуртує команду, покаже проблемні зони і турботу керівництва про своїх працівників. Корпоратив - це свого роду додатковий бонус за хорошу роботу.

Крім того, корпоратив - хороший інформаційний привід. Освітлення події в ЗМІ - це можливість для компанії продемонструвати власну спроможність, клієнтоорієнтованість і відкритість до комунікації.

Що включає корпоративний захід?

Незалежно від приводу для корпоративної вечірки, існує певний план проведення заходу:

Звертатися за допомогою в івент-агентство варто вже після першого етапу. Так у нас буде достатньо часу на повноцінну організацію, запрошення запланованих артистів, ведучого на корпоратив, бронювання потрібних готелів, ресторанів і т.д

Корпоратив використовують для таких цілей як:

Звичайно, за допомогою одного заходу не можна вирішити відразу всі ці завдання. На один захід досить однієї мети. Таким чином, головні інформаційні посили не будуть плутатися і конфліктувати один з одним. Тому перед тим як приступати до організації події дайте собі відповідь на питання: навіщо вам потрібен цей захід?

Види корпоративних свят

Організація корпоративного заходу вимагає ретельного підходу до вибору місця проведення, планування розважальної і офіційної частини. Залежно від того, до якої події приурочений корпоратив, потрібно вибирати його тематику і спрямованість.

Для Новорічного корпоративу, підійде хороший ресторан або гірськолижний курорт. Для проведення тімбілдінга можна вибрати екстремальний відпочинок: похід в гори, сплав по річці, альпінізм. Для святкування ювілею компанії краще підібрати щось більш традиційне.

Event-компанія "Каприз" організує для вас корпоративне свято з такого приводу:

  1. ювілей компанії;
  2. новорічна вечірка;
  3. професійне свято;
  4. відкриття нового офісу, магазину або філіалу;
  5. святкування нагородження компанії на національному або міжнародному рівні;
  6. державні та релігійні свята;
  7. тімбілдінг.
Ми пропонуємо два формати співпраці:

Чому варто замовити організацію корпоративного заходу від студії "Каприз"?

Студія "Каприз" - продюсерський центр з 13 -ти річним досвідом роботи в сфері організації корпоративів й різнопланових заходів.Ми добре знайомі з ресторанами, барами і заміським клубами Рівного, Луцька, Львова, а також маємо власний пул артистів різних жанрів, в професійності яких впевнені на всі сто.

Наше агентство будує сценарій свята так, щоб він відповідав завданням поставленим компанією. З нашої точки зору це і називається індивідуальним підходом до клієнта. Важливо, що кожен захід організовується з урахуванням бюджету клієнта.

І, в той же час, до організації корпоративу будь-якого обсягу ми підходимо з усією серйозністю. Щоб почати підготовку до події телефонуйте нам за номером +38 097 48 11 358, +38 050 585 77 82.

Ми в соціальних мережах: Інстаграм, Фейсбук.