Світлове шоу - чудове завершення будь-якого свята!

Світлове шоу (LEDSHOW)

Світлове шоу (LEDSHOW)

Світлове шоу - чудова альтернатива фаєр-шоу

Світлове шоу - це виступ, який проводиться з використанням світлового обладнання. Іноді можна зустріти назву light show або LED show. Це англійські терміни, які позначають використання світлових ефектів і світлодіодного обладнання.

Обов'язковою умовою проведення цього шоу є темрява. Для проведення світлового шоу використовують: лазери, світлодіодні стрічки і модулі, піксельдіоди.

Студія Каприз пропонує такі різновиди світлового шоу:

  • Світлове шоу з використанням лазера і дим-машини. Промені лазера будуть розсіюється, проходячи через легкий серпанок. Цей вид шоу заповнює весь зал і створює відчуття грандіозності.
  • Світлодіодний балет. Артисти виконують танцювальні та гімнастичні номери з використанням сяючого реквізиту (віяла, що змінюють світ, піксельні крила). У світловому шоу бере участь 6 осіб танцюристів і ще двоє техніків.

Світлове шоу для дітей

За допомогою світлового шоу можна урізноманітнити і будь-яке дитяче свято. Дитячі світлові шоу мають особливу програму з використанням мультиплікаційних образів. Це можуть бути намальовані лазером рухомі іграшки, артисти в костюмах, які виконують світлове шоу за допомогою реквізиту.

Світлове шоу на весілля

Використання світлового шоу на весіллі - модний тренд. До того ж, на відміну від фаєр-шоу, використання лазерного шоу абсолютно безпечне. Тому, воно буде дуже доречним в тих банкетних залах, які не мають внутрішнього дворика. Також світлове шоу хороший варіант, якщо весілля проводиться в холодну пору року і не хочеться морозити гостей на вулиці.

На весіллі світлове шоу можна використовувати в двох варіантах:

  • Як самостійний номер, включений в розважальну шоу-програму;
  • Як підтримка традиційних весільних ритуалів (перший танець, передача сімейного вогню, зняття фати);
  • Під час танцювальної частини для створення клубної дискотечної атмосфери.

За бажанням студія Каприз також може створити індивідуальний світловий ролик про молодят: як познайомилися, що робили, де подорожували. Таке світлове шоу стане абсолютно унікальною світловою Love-story.

Чому варто замовити світлове шоу від студії Каприз?

Студія Каприз - продюсерський центр, який займається організацією індивідуальних світлових шоу в Україні. Ми не користуємося послугами інших фірм для організації таких шоу, а повністю створюємо та проводимо їх самі. Працюємо на власному обладнанні. Наші світлові шоу програми завоювали популярність по всій території України, ми - неодноразові організатори заходів в Луцьку, Новограді, Львові, Стрию.

Щоб гарантовано замовити світлове шоу в нашому виконанні, зв'яжіться з нами відразу після вибору дати свята і місця проведення. Не варто відкладати вибір на останній момент, інакше наш графік може бути вже заповнений.

Зателефонуйте нам за номером: +38 097 48 11 358, +38 050 585 77 82 і домовтеся про світловому шоу на ваше свято!

відео

фото

Поділитись в соцмережі:

Пов’язані послуги

Калькулятор святкування