Оренда музичного, світлового, LED обладнання

Оренда звукового обладнання

Прокат проектора

Прокат LED екранів (плазми)

Світлове оформлення інтер’єру

Світломузика

Оренда освітлювального обладнання

Сучасний відеопроектор та світлові ефекти для вашого свята

Яке свято може обійтися без професійного музичного супроводу, важкого диму, світлових ефектів і інших доповнюють їх компонентів? Відповідь цілком очевидна - жоден. Адже все це надає торжеству веселих, яскравих і позитивних фарб.

Наше event-агентство «Каприз», спираючись на свій згуртований і професійний колектив, без проблем реалізує для своїх клієнтів все вищеперелічене. В потрібний час і в потрібному місці ви можете замовити у нас послугу:

Якісний лазерний проектор і світлові ефекти

Наша команда має величезний досвід роботи в даній сфері. Забезпечити будь-які масові заходи або ж рекламну акцію технічним обладнанням не складе труднощів. Якісний і сучасний Led проектор зробить вашу презентацію особливою і не дасть присутнім в залі відірватися від показу рекламної акції.

Правильно підібрані нашими фахівцями світлові ефекти:

З орендою звукового обладнання ваші святкові музиканти та ведучі зроблять весілля, день народження або ж ювілей ще яскравіше і наповнять їх позитивними емоціями. Ваші гості зможуть насолодитися не тільки якісним звуком і красивими піснями замовлених музикантів, а й генератором диму, який:

  1. Використовуючи сухий лід і воду, створить в необхідних моментах весілля важкий дим.
  2. Який є безпечним, так як використовує вуглекислий газ, повністю розчинний в приміщенні.
  3. Прикрасить театральні та сценічні виступи.
  4. Підкреслить важливість моменту.

Дим машина: оренда обладнання за вигідною ціною

Щоб позбавиться від зайвого клопоту і, при цьому, зробити свято максимально вдалим і незабутнім, можете, без будь-сумнівів, передати ці обов'язки в руки професіоналів студії «Каприз».

Ви будете здивовані:

Телефонуйте: +38 097 159 19 19, +38 097 48 11 358, +38 050 585 77 82.