Оренда музичного, світлового, LED обладнання

Оренда звукового обладнання

Прокат проектора

Прокат LED екранів (плазми)

Світлове оформлення інтер’єру

Світломузика

Оренда освітлювального обладнання

Сучасний відеопроектор та світлові ефекти для вашого свята в Рівному, Луцьку, Львові, Житомирі, Новоград-Волинському

Яке свято може обійтися без професійного музичного супроводу, важкого диму, світлових ефектів і інших доповнюють їх компонентів? Відповідь цілком очевидна - жоден. Адже все це надає торжеству веселих, яскравих і позитивних фарб.

Наше event-агентство «Каприз», спираючись на свій згуртований і професійний колектив, без проблем реалізує для своїх клієнтів все вищеперелічене в Рівному, Луцьку, Львові, Житомирі, Новоград-Волинському. В потрібний час і в потрібному місці ви можете замовити у нас послугу:

Якісний лазерний проектор і світлові ефекти

Наша команда має величезний досвід роботи в даній сфері. Забезпечити будь-які масові заходи або ж рекламну акцію технічним обладнанням не складе труднощів. Якісний і сучасний Led проектор зробить вашу презентацію особливою і не дасть присутнім в залі відірватися від показу рекламної акції.

Правильно підібрані нашими фахівцями світлові ефекти:

З орендою звукового обладнання ваші святкові музиканти та ведучі зроблять весілля, день народження або ж ювілей ще яскравіше і наповнять їх позитивними емоціями. Ваші гості зможуть насолодитися не тільки якісним звуком і красивими піснями замовлених музикантів, а й генератором диму, який:

  1. Використовуючи сухий лід і воду, створить в необхідних моментах весілля важкий дим.
  2. Який є безпечним, так як використовує вуглекислий газ, повністю розчинний в приміщенні.
  3. Прикрасить театральні та сценічні виступи.
  4. Підкреслить важливість моменту.

Дим машина: оренда обладнання за вигідною ціною

Щоб позбавиться від зайвого клопоту і, при цьому, зробити свято максимально вдалим і незабутнім, можете, без будь-сумнівів, передати ці обов'язки в руки професіоналів студії «Каприз».

Ви будете здивовані:

Телефонуйте: +38 097 159 19 19, +38 097 48 11 358, +38 050 585 77 82.