Що таке тімбілдінг (teambuilding) і для чого він потрібен?

Тімбілдінг

До сих пір не знаєте, що таке тімбілдінг і з чим його їдять? Тоді читаємо і дізнаємося для себе багато нового. От скажіть мені ... Чому в деяких колективах відчуваєш себе, як у другій родині, а в інших - як в клубку змій, які періодично зливаються в пристрасних обіймах? Командна робота співробітників - це одна з обов'язкових умов успіху компанії! І досягти її не можна за допомогою погроз або умовлянь. Найпростіший спосіб згуртувати колектив - провести ряд заходів, пов'язаних зі спортом, грою, навчанням або творчістю. Весь цей процес називається модним словом «тімбілдінг».

Тімбілдінг: Наші послуги

Фаер-шоу

Оренда звукового обладнання

Паперове шоу

Діджей (DJ)

КАВЕР - ГРУПИ

ЗІРКИ

ВЕДУЧИЙ НА КОРПОРАТИВ

Оренда балабасів, парасольок, лаунж-зона, лототрон

Калькулятор святкування

Що являє собою тімбілдінг?

Багато хто задається питанням «Що ж таке тімбілдінг?» Відповідь на це питання полягає в наступному. Іноді можна потрапити в колектив, де тебе будуть цінувати і шанобливо ставитися, але є й інша сторона - колективи як «клубок змій», які періодично можуть пристрасно з'ясовувати стосунки.

Командна робота - найважливіше, що може бути в колективі для досягнення успіху. Тому, головними способами згуртувати колектив виступають різні заходи у вигляді:

Все це і називається тімбілдінгом. Далеко не всі керівники знайомі з цим, але, ті хто хоче максимально добитися успіху своєї компанії і ефективної роботи співробітників, давно використовують такі методи.

Що таке тімбілдінг і звідки він взявся?

Першими, хто використовував ігри для згуртування співробітників, були військові підрозділи в 1940-х роках. Така методика мала настільки позитивний ефект, що, через кілька років, стала використовуватися найбільш просунутими керівниками американських компаній. І це з урахуванням того, що не всі до кінця розуміли, що ж таке тімбілдінг.

Такий психологічний прийом більше був схожий на виставу в театрі, оскільки на всіх співробітниках були костюми тієї чи іншої історичної епохи і ними розігрувалися сценки. Минуло не одне десятиліття, щоб пострадянські країни змогли зрозуміти корисність даної методики. І тільки на початку ХХ століття керівниками компаній в Україні стали організовуватися бізнес-тренінги.

Керівники підприємств, які повірили в ефект тімбілдінга, домоглися необхідного результату, а саме:

  1. перетворили конкурентів в партнерів;
  2. змусили їх довіряти один одному;
  3. згуртували колектив;
  4. владнали конфлікти;
  5. гармонійно впровадили нових працівників в наявний колектив;
  6. підвищили загальну працездатність.

На сьогоднішній день, щоб згуртувати колектив використовується кілька видів тімбілдінга:

Тімбілдінг - це весело, чорт забирай!

Недалекі керівники аргументують неможливість проведення тренінгів в компанії тим, що потрібно переривати робочий процес, а у вихідний день мало хто захоче прийти на роботу. Але ж тімбілдінг - це веселе проведення часу з користю для всіх співробітників, а не нудне «стирчання» на роботі. Якщо ж його правильно організувати, колектив зможе насолодитися:

  1. Природою.
  2. Спортивно розважальними центрами.
  3. Театрами.
  4. Музеями і т.д.

Тімбілдінг є своєрідною грою і, якщо ви бажаєте максимально позитивного результату, необхідно віддати свій колектив в руки професійного тренера. Якщо ж колектив і так дружній і відсутні будь-які проблеми, то керівник може самостійно розробити програму тренінгів. Проведення спортивного або творчого тімбілдінга, в даному випадку, буде найбільш актуальним.

Для успішної їх реалізації, досить згадати дитячі ігри:

Тому, тімбілдінг відкритий для кожного і зрозуміти його не складно, як і реалізувати дану методику в колективі. Якщо ж ви хочете згуртований колектив, який буде якісно на вас працювати і приносити хороший прибуток компанії - тоді необхідно братися за написання сценарію. Або звернутися за допомогою в івент агентство Каприз, яке займеться організацією і проведенням тімбілдінга для вашої фірми або компанії.

Ми в соціальних мережах: Інстаграм, Фейсбук.

 Телефонуйте: +38 097 159 19 19, +38 097 48 11 358, +38 050 585 77 82.