Паперове шоу: захоплююча розвага на ваше свято

Паперове шоу

Паперове шоу

Паперове шоу - весела і популярна розвага для будь-якого свята

Паперове шоу порівняно новий вид розваги на українському ринку івент-послуг. Головна його особливість полягає у використанні паперу, нарізаного тонкими довгими смужками. Залежно від програми свята можна використовувати білий або кольоровий папір.

Паперове шоу на дитяче свято

Паперове шоу неймовірно захоплююче, веселе і рухливе. Аніматори проводять конкурси, вистави за папером і, звичайно ж, танці в паперових заметах. Цей вид розваг викликає захват не тільки у дітей, але і у дорослих. Тому воно ідеально підійде для весільного торжества, корпоративу чи святкування нового року.

З чого складається паперова дискотека?

Паперова дискотека - це повноцінне шоу зі спеціальним реквізитом, яке проводиться кваліфікованими аніматорами. Команда виконавців обов'язково включає одного діджея і двох аніматорів в сценічних костюмах. Якщо кількість гостей дуже велике, можна задіяти чотирьох аніматорів. Також у вартість входить:

  • Підготовлений папір (від 30 кг) різних кольорів. Вибір залишаємо за клієнтом;
  • Метафан або блискітки 5 кг; 
  • Кольорове підсвічування;
  • Гармата для викиду паперу; 
  • Доставка і налаштування.

Тривалість шоу до 2 годин. Мінімальне замовлення паперового шоу від студії Каприз становить 30 кг. Цього достатньо для проведення повноцінного шоу для 30-40 осіб. Якщо на вашому святі присутні більше гостей, то і паперу потрібно більше. Всі подробиці потрібно обговорити з менеджером студії при оформленні замовлення. Прибирання паперу після закінчення програми - за домовленістю із замовником.

Чи безпечне паперове шоу?

Паперовий перфоманс не потребує особливих заходів безпеки. Навпаки, його можна проводити в залах з невеликою площею. Матеріал, з якого виготовляють основний реквізит, нетоксичний, не збирає пил, не електризується і не мнеться. Ігри з ним абсолютно безпечні для дітей. Навіть після двогодинної програми паперова маса зберігає свій об'єм і пишність. За бажанням, ви можете продовжити самостійно розважатися в папері після від'їзду аніматорів.

Одним з важливих факторів, що визначають якість шоу, є якість самого паперу. Часто для здешевлення використовують браковану поліграфію з частинками фарби. Повірте, веселитися з таким матеріалом вам зовсім не сподобається.

Чому варто замовити паперовий шоу від студії Каприз?

Студія Каприз - професійна студія по організації свят та урочистостей. Наші аніматори добре вловлюють настрій аудиторії, вміють згуртувати всіх навколо розваги і володіють акторським талантом.

Щоб точно отримати паперове шоу до себе на свято, замовляти його потрібно відразу після визначення дати. При чому, чим раніше, тим краще. Таким чином ви точно будете мати найкращу розважальну шоу-програму.

Зателефонуйте нам за телефону: + 38 050 585 77 82, +38 097 48 11 358 і замовте неймовірну дискотеку з папером!

відео

фото

Поділитись в соцмережі:

Пов’язані послуги

Калькулятор святкування