Буль - машина, буль - шоу, бульбашки

Буль - машина, буль - шоу в Рівному, Луцьку, Сарнах

Буль - машина, буль - шоу в Рівному, Луцьку, Сарнах

    Шоу мильних бульбашок - це незабутній номер для будь-якого знакової події, торжества і звичайно ж він стане гідною прикрасою будь-якого дитячого та дорослого свята. Вас приємно здивують нелопающіеся мильні бульбашки, які при дотику руки, будуть повільно здуватися і опускатися на підлогу. Гігантські мильні бульбашки вразять своєю розміром не тільки дітей, а й усіх присутніх в залі. Кожен бажаючий зможе сам побувати всередині величезної мильної бульки - одягнути на себе скафандр з мильної бульбашки і відобразити це на фото.

    Все що буде вас оточувати, буде здаватися покритим переливається всіма кольорами веселкою. Можна як ніби пройти в інший вимір: висунути голову або руку і міхур не лопне!

   Шоу неонових мильних бульбашок вразить вас дивним чаклунством, що стирає грань між дивом і реальністю. Шоу на дитячому святі триває 30 хвилин. Це шоу може проходити як повноцінний концертний номер (наприклад, на сцені або спеціально виділеної майданчику в ресторані, дитячому садку або школі) або у вигляді цікавій інтерактивній шоу-програми, де кожна дитина зможе взяти участь і помацати мильне диво власними руками!

Телефонуйте: + 38-097-159-19-19, + 38-050-585-77-82.

відео

фото

Поділитись в соцмережі:

Пов’язані послуги

Калькулятор святкування