Діджей на весілля, ювілей, корпоратив, презентацію

Діджей (DJ)

Діджей (DJ)

Музика на святі

Музика - головний фактор формування атмосфери свята. Уже з перших акордів стає зрозуміло, що сьогодні не звичайний день. Сьогодні - свято, день народження, весілля, ювілей. Музика на святі заповнить паузи і дасть можливість потанцювати.

Музика на весілля на перший танець

Перший танець - одна з важливих ритуальних подій на весіллі. Більшість пар кілька місяців перед весіллям відвідують хореографа і вчать танцювальний номер, але реалізувати постановку в повній мірі не вдасться без якісної музики на весілля на перший танець. Студія Каприз забезпечить вас якісним звучанням обраної вами композиції.

Існує два варіанти організації музичного супроводу:

  • Відтворення фонограми;
  • Вокальне виконання пісні.

Проте, який варіант вам довподоби, і яку пісню необхідно виконувати, потрібно повідомляти ще на етапі підготовки до весілля. Якщо поставити діджея перед фактом в день весілля, у нього може не знайтися потрібної вам композиції.

Музика на весілля для танців

Танці - це найкраща частина на весіллі. Причому танцювати любить як молодь, так і люди старшого віку. Різний вік гостей потрібно брати до уваги при складанні музичної програми весілля.

Музика на свято фонова

Фонова музика - це та, яка грає під час застілля. Головні правила для фонової музики: неголосна, ненав'язлива, позитивна. В якості фонової музики можуть бути використані модні не дуже динамічні хіти або класика. Фонова музика розбавляє брязкіт посуду і приглушує розмови гостей. Її завдання - заповнити тишу залу, особливо, якщо немає тамади. З цим завданням може впоратися тільки досвідчений діджей. Тому що, музика, яка звучить на фоні, не повинна дратувати гостей, а навпаки, радувати.

Як вибрати музику на весілля?

Ціна музики на весілля - зовсім не головний критерій вибору музичного супроводу. В першу чергу, потрібно звертати увагу на якість звуку. Ні барвистість костюма діджея, ні його епатажність не є показниками.

  • По-перше, обов'язково подивіться відео з весілля, де працював  диск жокей.
  • По-друге, прислухаєтеся до рекомендацій тих, хто нещодавно користувався послугами діджея.

Чому слід замовити діджея на свято від студії Каприз?

Студія Каприз - професіонали своєї справи. У нас є 15 років досвіду і розуміння того якою має бути музична програма вечора. Ми адаптуємо музичну програму в залежності від свята, віку аудиторії і переваг замовників. Також, ми стежимо за музичними новинками та трендами.

Щоб замовити професійного діджея на своє свято, зайнятися бронюванням найкраще відразу після того як визначено дату свята. Ми пропонуємо комплексну послугу музичного супроводу. Це означає, що наш діджей має власне обладнання і вам не доведеться шукати ще одного підрядника. Все, про що вам потрібно подбати, це зателефонувати нам за номером +38 097 48 11 358, +38 050 585 77 82 і замовити музику на свято.

відео

фото

Поділитись в соцмережі:

Пов’язані послуги

Калькулятор святкування