Зіркове шоу: золота пудра

Портрет ”Золотим пилом”

Портрет ”Золотим пилом”

Шоу «Золотий пил» - зіркова вистава на вашому святі

Шоу «Золотий пил» - це незвичайна художня вистава. Виконується художником в сценічному костюмі за допомогою спеціального реквізиту. Звичайно, вся вистава продумана і ретельно відрепетирована.

Як відбувається шоу золота пудра?

У домовлений час перед гостями з'являється професійний художник з великим чорним полотном. Потім, плавно рухаючись під музику, художник починає наносити на полотно безбарвну «фарбу». Звичайно, всі гості здивовані оскільки незрозуміло, навіщо малювати таким чином. Але, весь секрет розкриється трохи пізніше, коли безбарвний малюнок буде закінчено.

Малюючи, майстер може співати, танцювати, робити акробатичні трюки, вертіти полотно, спілкуватися з гостями. І ось, настав головний момент шоу зоряний пил. Відклавши убік пензлик, художник бере в руки піалу з блискучою крихтою. Потім, різким рухом руки, висипає золоту пудру на полотно. В ту ж мить на чорному полотні проявляється блискуча картина. Це може бути портрет ювіляра, фото молодят, логотип компанії.

У чому перевага картини блискітками?

Всі матеріали, які використовуються під час шоу, безпечні для глядачів. Вони не фарбують шкіру, тканини і не викликають алергічних реакцій. Тому шоу «Золотий пил» можна проводити в приміщеннях будь-якого розміру, в тому числі, і на дитячих святах. Додатковим бонусом, крім захоплення всіх гостей, є той факт, що після закінчення виступу художник дарує картину. А це означає, що вона залишається у вас і може стати частиною вашого інтер'єру. Перебуваючи у вас вдома, вона буде постійно нагадувати про ваше шикарне свято.

Зоряне шоу на весілля

Весілля - це свято створення - нової сім'ї, єдиного цілого з двох половинок. Цей зворушливий момент хочеться закарбувати в пам'яті і в історії назавжди. У той час як фото та відео потрібно чекати кілька місяців, портрет золотим пилом може стати першим сімейним портретом! І прокидаючись на другий ранок, молодята вже зможуть побачити себе разом! Отримати такий чудовий подарунок можна звернувшись в студію Каприз. Зробити замовлення на проведення шоу можуть не тільки наречений і наречена, а й їхні батьки або гості.

Чому потрібно замовляти шоу «Золотий пісок» від студії Каприз?

Художник, який виконує шоу - це багатофункціональна людина. Він не тільки малює, але в той же час і «працює на публіку», тобто взаємодіє з гостями. Тільки професіонал високого класу зможе одночасно добре малювати і розважати гостей.

Саме з такими майстрами і працює студія Каприз. Ми пропонуємо нашим клієнтам неперевершених художників золотою пудрою, які зможуть створити якісну картинку будь-якої складності і будь-якого розміру.

Все що вам потрібно, це висловити свої побажання, а художник вже втілить їх у життя. Хочете портрет золотим пилом? Ми обіцяємо творчий підхід і професійну режисуру. Телефонуйте нам за телефонами +38 097 48 11 358, +38 050 585 77 82 і бронюйте артиста на своє свято.

відео

фото

Поділитись в соцмережі:

Пов’язані послуги

Калькулятор святкування