Лазерне шоу (лазерна анімація)

Лазерне шоу (лазерна анімація)

Лазерне шоу (лазерна анімація)

     Лазерне шоу від Креативної Компанії «Каприз» - це яскраве ефектне світлове видовище: лазерні промені розтинають простір, приймаючи будь-які форми.

Щоб зробити подію незабутньою наші клієнти замовляють лазерне шоу на весілля, а також День народження, ювілей компанії та інші промо-акції. Ми так само рекомендуємо проектувати лазерне шоу на будівлі, щоб отримати чарівний анімаційний фільм на вулиці, де герої і предмети «виходять» зі своїх меж і перетворюються в діючих учасників свята. Світловий захід може стати вдалим завершенням ділової події або бути його частиною протягом всього часу проведення.

     Синхронізоване з музичним ритмом, воно надзвичайно емоційно насичене і справді незабутнє. Лазерне повітряне шоу варто включити в програму конкурсу, концерту, фестивалю, будь якого масового заходу. А графічно лазерне шоу заграє яскравими фарбами на клубній вечірці, корпоративні, весіллі, додавши усім присутнім веселощів, безтурботності та зачарованості цим видовищем. Анімаційні лазерні шоу дуже популярні на весіллях, ювілеях, дитячих святах. Яскраве захоплююче лазерне світлове шоу, миттєво привертає до себе увагу. Сяючі яскраві логотипи і слогани, лазерна реклама в повітрі підкреслять репутацію компанії, а відблиски різнокольорових променів, що ллються на місце події, стануть чудовою можливістю для ефективного просування товарів і послуг і простим способом підняти свій імідж і подати себе в кращому світлі в променях лазерного проектора. Також здатне зробити PR компанію або рекламну акцію незабутньою, а свято або театральну постановку – чарівними, що запрошують в світ світла, звуку і новітніх технологій.

Програма «Стандарт» -  5500 грн.

- 1 лазер

- 1 звукова колонка

- екран

- програма в залежності від свята (події)


Програма «Premium» - 7700 грн.

- 2 лазера
- 2 звукові колонки

- екран

- індивідуальна програма


Програма «V.I.P» - 12800 грн.

- 3 лазера

- 2 звукові колонкі + сабвуфер(и)

- екран потрібного розміру

- професійна світлова апаратура

- світло-оператор

- індивідуальна програма

Звоните : +38 097 159 19 19, +38 097 48 11 358, +38 050 585 77 82.

відео

фото

Поділитись в соцмережі:

Пов’язані послуги

Калькулятор святкування