Професійний мім тільки у нас

Міми, дзеркальні люди

Міми, дзеркальні люди

Пантоміма на будь-які свята від «Каприза»

Міми на свято, на сьогоднішній день, стали дуже популярні, так як це дійсно незвично, креативно і захоплююче. Такі «веселуни» можуть зустрічатися як при прогулянці по місту, так і в різних шоу-програмах, розважаючи присутніх гостей. Така затребуваність мімів не видається дивною, адже вони характеризуються:

  • цікавим гримом;
  • пластичними професійними рухами;
  • чудовою мімікою, яка за кілька секунд зможе розсмішити кожного глядача. Такі лицедії залишать тільки найяскравіші враження.

Міми на весілля? - завжди будь ласка

Івент-агенція «Каприз» може похвалитися тільки кращими у своїй справі мімами, які зможуть подарувати вам незабутні враження від свята і внести в нього максимально позитивні емоції. У нас ви можете підібрати таких професіоналів, які підходять під ваші запити. На допомогу вам завжди прийдуть:

  1. Міми на весілля - вони зустрінуть і розважать гостей. Влаштують комічну фотосесію і організують смішні музичні мініатюри.
  2. Лицедії на день народження - весело і креативно привітають іменинників; організують позитивну мініатюру і протягом свята будуть розігрувати присутніх гостей.
  3. Міми на презентацію - без проблем створять постановочні музичні сценки на різні тематики. Це може бути оригінальна презентація товару, послуги або ж закладу.
  4. Професійні міми на дитяче свято - тут вони подарують вашим діткам веселу імпровізацію. Смішні сценки в поєднанні з клоунадою і пантомімою безсумнівно вразять дітей.

Наші фахівці вже не перший рік надають дані послуги своїм клієнтам і при цьому гарантують кращу імпровізацію, заряд позитиву на цілий день і масу вражень у гостей після проведення заходу.

Замовити міма за доступною ціною

Завдяки широкому вибору мімів в івент-агенції «Каприз», ви зможете підібрати для вашого свята максимально вдале рішення, яке буде відповідати тематиці або ж формату заходу. Тільки наші міми:

  •  не залишать присутніх на дні народженні, презентації або ж весіллі нудьгувати;
  •  зможуть супроводжувати і радувати гостей протягом всього вечора;
  •  заздалегідь підготувавши виступ, при побажанні клієнта, можуть стати повноцінною частиною основної програми свята.

Телефонуйте: +38 097 159 19 19, +38 096 296 73 96, +38 050 585 77 82.

Поділитись в соцмережі:

Пов’язані послуги

Калькулятор святкування