Дитячий аніматор - запорука веселого дитячого свята

Дитячий аніматор

Дитячий аніматор

Дитячий аніматор

Дитячий аніматор це «універсальний солдат» на службі у батьків та організаторів свята. Аніматор - це і няня і ведучий і актор в одній особі. Головне його завдання - створити різноманітне, цікаве дозвілля для дітей будь-якого віку.

Для цього у нього є цілий набір цікавих занять:

  • Костюмовані казкові персонажі;
  • Музичний супровід;
  • Клоуни;
  • Аквагрим;
  • Ростові ляльки;
  • Ляльковий театр;
  • Творчі завдання (ліплення, малювання, розфарбовування);
  • Майстер-класи;
  • Рухливі командні ігри.

Робота аніматора потребує уважності, терпіння і любові до дітей. Адже завдання дитячого аніматора не тільки розвеселити, але і забезпечити безпеку вашої дитини. Аніматор - ваша няня для дитини на час свята. Він стежить за тим щоб діти не були надмірно активними, направляє їх енергію в потрібну течію, не дає їм нудьгувати, стежить за їх поведінкою.

Аніматор на весілля для дітей

Весілля - сімейне свято, на якому обов'язково присутні діти різного віку. Не перетворити банкетний зал в двір дитячого садка з біганиною, вигуками і хороводами вам допоможе професійний аніматор на весілля для дітей. Під наглядом аніматора дитячі розваги не завадять основній урочистій програмі весілля і увагу гостей буде зосереджено на молодих. До того ж, з його допомогою, батькам теж вдасться відпочити і повеселитися.

Аніматор на дитячий день народження

Запитайте у дитини, яким він уявляє святкування свого дня народження. І він без сумнівів скаже, що хоче веселу шоу-програму з аніматорами! Ми з радістю допоможемо вам у цьому. Аніматори студії Каприз створять шоу-програму, яка відповідає інтересам дитини. Вашої дитини і його гостей розважатимуть справжні діснеївські або казкові персонажі, величезні мильні бульбашки, хлопавки та надувні кульки.

Чому варто замовити дитячого аніматора від студії Каприз?

Ми любимо дітей і любимо веселощі. А будь-який дитяче свято - це зосередження цих двох речей. Тому нам завжди цікаво розважати дітей різного віку. Ми не застосовуємо стандартних програм, а завжди адаптуємо їх під інтереси вашої родини і дитини. У ваших дітей є улюблений мультфільм або герой? Ми подаруємо їм радість зустрічі з улюбленцем. У наших акторів красиві і максимально схожі костюми, гарне почуття гумору, добре поставлений голос і правильна мова.

Як замовити аніматора на дитяче свято?

Щоб замовити аніматора на дитяче свято, повідомте нам час, місце і тематику свята. Всі інші турботи по створенню святкової атмосфери ми візьмемо на себе. Студія Каприз організовує будь дитяче свято: шкільний новий рік або випускний, перемогу на змаганнях, святкування початку нового навчального року і т.д. Зателефонуйте нам по телефону: +38-096-296-73-96, +38-38-159-19-19, +38-050-585-77-82 і замовте незабутнє свято для вашої дитини!

Поділитись в соцмережі:

Пов’язані послуги

Калькулятор святкування