Організація дитячих свят- драйвова вечірка для улюблених дітей

Організація дитячих свят

Організація дитячих свят

Організація дитячого дня народження - як правильно це зробити !

Організація дитячого свята - завдання, з яким стикається всі батьки не один раз на рік. День народження-свято дитинства і його правильна підготовка повністю лежить на плечах батьків. Запорука успішного свята - веселощі і улюблені мультиплікаційні герої. Забезпечити все це можна, просто замовивши аніматорів в студії Каприз.

Що пропонує студія Каприз?

Організація дитячого дня народження від нашої студії - це завжди високий професіоналізм, турбота про дітей і невгамовні веселощі. Відмінною рисою нашої розважальної програми для дітей - обов'язкова участь двох аніматорів! Таким чином, жодна дитина не залишиться без уваги і буде задіяна у загальних веселощах. Якщо вам потрібно організувати свято в дитячому садку, то для такої кількості дітей потрібно замовляти вже 3 аніматора.

Дитячий день народження від студії Каприз це:

  • 2 костюмованих аніматора;
  • Аквагрим, який входить у вартість;
  • Півтори години нестримних веселощів;
  • Фотографії (з аніматорами можна фотографуватися);
  • Можливість побачити улюбленого героя на власні очі;
  • Батьки теж зможуть взяти участь в іграх і конкурсах разом з дітьми.

Свято для дітей можуть провести: міньйон, тролі, пірати, ніндзяго, феї або монстер хай. Вибирайте свого улюбленця!

Що потрібно враховувати при організації дитячого дня народження?

Кілька підказок батькам:

  1. Найкраще з аніматором взаємодіють діти від 4-х років. Тому враховуйте вікову категорію ваших гостей. Якщо вам дуже хочеться замовити аніматорів для маленьких дітей, то простежте, за тим щоб у компанії були, діти старшого віку. Тоді вони зможуть залучити молодших до загального свята.
  2. При виборі тематики враховуйте стать дітей. Більше дівчаток - кличте фей, більше хлопчиків - кличте піратів.
  3. Крім розваг можна замовити творчі майстер-класи: малювання, аплікація, квілінг.

Чи потрібно організовувати дитяче свято на весіллі?

Відповідь на це питання цілком очевидна: дуже навіть потрібно! І ось чому. Так склалося, що в Україні зазвичай на весілля приходять з дітьми. Потім діти весь вечір носяться по залу між танцюючими, галасують під час важливих моментів і постійно потребують нагляду батьків, що заважає їм розслабитися і насолодитися банкетом.

Врегулювати цю ситуацію допоможе спеціальне дитяче свято. Запрошені аніматори на весілля розважать маленьких гостей, будуть з ними співати, танцювати і грати в ігри. Діти будуть під постійним наглядом, а значить, батьки зможуть взяти участь у «дорослій» програмі, а розважальна шоу-програма пройде за запланованим сценарієм.

Як замовити організацію дитячого свята?

Щоб усе встигнути вчасно, починати краще за все за кілька тижнів до свята. Тоді ви напевно зможете замовити свого улюбленого героя. І не забудьте тримати все в секреті!

Студія Каприз пропонує також і додаткові варіанти для дитячого свята: паперове шоу, мильні бульбашки, дитяча фотозона, кенді бар. Зателефонуйте нам за номером +38 050 585 77 82, +38 096 296 73 96, +38 097 159 19 19 і дізнайтеся всі подробиці у нашого менеджера.

Ми в соціальних мережах: Інстаграм, Фейсбук.

Поділитись в соцмережі:

Пов’язані послуги

Калькулятор святкування