Оренда: тенти, подіуми, банерні конструкції

ОРЕНДА банерної конструкції

Оренда тента

ПОДІУМ НА ВЕСІЛЛЯ, КОРПОРАТИВ, ЮВІЛЕЙ

Оренда балабасів, парасольок, лаунж-зона, лототрон

Шатер і інші складові прекрасного свята

Що повинен включав в себе грандіозне і відмінно продумане свято або ж будь-яке інше дійство? Тут важливу роль грають не тільки професійні та досвідчені ведучі, які можуть надати святу свіжості і позитивного настрою, але і відмінно підібрані:

  1. Бренд Волл - різновид банерної конструкції. Такі стенди створюють ефект ширми, фотозону, стіни, де є можливість гостям сфотографуватися або ж в якості звичайного брендингу. Відмінно оформлять будь-яку презентацію, виставку, день народження і т.д.
  2. Сцени - виступають майданчиком для виступу артистів. Для максимального ефекту ми декоруємо сцену красивою тканиною, пластиком і т.д. Наші фахівці збирають майданчики з окремих елементів, які можуть витримувати величезне навантаження.
  3. Тенти, арочний намет - ми гарантуємо стійкі тенти для вашого весілля або ж іншого свята. Всі вони пожежостійкі, універсальні, довговічні і відмінно провітрюються.
  4. Подіуми на корпоратив і т.д.

Наша івент-агенція «Каприз» вже не перший рік працює в даній сфері і, спираючись на професійну і організовану команду, надає своїм клієнтам оренду сцен, наметів і всього перерахованого вище.

Оренда якісного пресс волла

З нами ви можете зробити своє свято набагато яскравішим і цікавішим. При цьому отримати позитивні відгуки присутніх гостей. Оскільки саме в даному випадку кількість означає якість. Всі декоративні елементи, які ми пропонуємо «оживляють» свято і ні на секунду не дадуть можливості гостям сумувати.

Все це втілюють в собі:

Ми завжди гарантували і будемо гарантувати своїм клієнтам саме якість, тому що воно створює довіру і позитивний ефект в цілому. Крім цього, орендуючи у нас пресс волл або ж намет, Ви отримуєте:

  1. надійну, красиво оформлену конструкцію;
  2. міцний матеріал;
  3. креативний дизайн;
  4. і, що важливо, зручні габаритні розміри.

Оренда наметів та інших банерних конструкцій за вигідною ціною

Разом з event-агентством «Каприз», ви зможете, при першому ж бажанні, отримати тент-намет або ж намет, створити подіумні конструкції будь-яких конфігурацій, оформити банери для успішних презентацій і т.д. Наша команда зробить все швидко, в потрібному місці, в потрібний час і за доступною ціною.

Телефонуйте: +38 097 159 19 19, +38 097 48 11 358, +38 050 585 77 82.