Шатер на весілля, корпоратив, ювілей

Оренда тента

Оренда тента

Де взяти намет в оренду або тент?

На носі відповідальна подія, а погода вас не радує? Для успішного проведення торжества, звертайтеся в компанію «Каприз». Креативна студія вам запропонує:

 1. прокат наметів універсальних для різних виїзних заходів;
 2. намети для тематичних вечірок;
 3. навіси різного призначення;
 4. тенти;
 5. класичний модульний павільйон для масових розваг;
 6. оренда арочного шатра для церемонії заручення і іншого свята.

Компактне, мобільне обладнання без проблем встановлюється при будь-яких погодних умовах і в будь-якому місці. Наші організатори забезпечують надійність кріплень і стійкість тентів.

Оренда наметів стане найкращим виходом із ситуації, якщо вас застала негода. У прохолодний дощовий день під навісом можна завжди встановить повітряно-обігрівальні агрегати, світлову і звукову техніку. Гості будуть укриті від дощу, вітру, або яскравого сонячного світла. У літній спекотний день ви зможете спокійно відпочити і насолодитися заходом під тінистій прохолодною наметом.

 Намет на прокат або оренда тенту

В асортименті креативної студії «Каприз» ви можете вибрати відповідне обладнання для проведення:

 • фуршету,
 • пікніків,
 • VIP-подій,
 • намет для весілля;
 • презентації,
 • корпоративного пікніка,
 • розсувний намет для виїзних церемоній,
 • презентацій;
 • оренда тентів для заходів самого різного масштабу і тематики.

Все, що вам потрібно зробити, це уточнити розміри необхідної корструкції і підібрати схему розстановки реквізиту на території проведення події. Всі інші турботи ми беремо на себе. Команда досвідчених професіоналів «Каприз» якісно і швидко встановлять орендоване обладнання. В кінці торжества фахівці так само оперативно демонтують весільний шатер і доставлять реквізит назад на склад компанії.

Взяти в оренду тент, намет, намет або навіс

Оренда наметів для весілля, корпоративу або ювілею з компанією Каприз - це, як «камінь з плечей». З огляду на ваші фінансові кошти і особисті побажання, наші орагнізатори запропонують вам оптимальний варіант для успішного проведення і завершення заходу.

На замовлення, ми також пропонуємо брендування обладнання - нанесення рекламного зображення, фото презентації, логотипу компанії та ін. Це вигідно для вас приверне увагу аудиторії. Ви зможете провести заплановану подію більш ефективно.

Замовити оренду шатра можна у нашого менеджера по телефону +38 097 48 11 358, +38 050 585 77 82.

Поділитись в соцмережі:

Пов’язані послуги

Калькулятор святкування