Ілюзіоніст - справжня магія на вашому святі!

Фокусники

Фокусники

Фокусник - влаштуйте собі справжню магію на вашому святі

Фокусник - артист образотворчого жанру, який володіє спеціальними навичками поводження з реквізитом, акторською майстерністю і харизмою. Виступ фокусника - це ретельно продуманий перфоманс спрямований на те, щоб показати глядачеві невелику «магію», тобто те, чого, по суті, бути не повинно.

Чи потрібен фокусник на день народження?

Поширена помилка, що «трюкачі» цікаві тільки дітям. Але, повірте, дорослі отримують не менше задоволення від перегляду висококласних фокусів. «Магічний номер» може стати хорошим доповненням до розважальної шоу-програми.

Для проведення весіль, корпоративів та ювілеїв ми пропонуємо артистів, чий талант пройшов перевірку на міжнародних конкурсах фокусників. Наші фокусники працюють не тільки з власним реквізитом, а також з тим, що є у глядачів. Наприклад, сірники, хустки, візитки, гроші.

Фокусник на дитяче свято

Ілюзіоніст - мрія кожної дитини. Хочете, щоб ваше чадо потім цілий рік згадувало про крутого дядька з вправними руками? Ми допоможемо вам вибрати артиста, репертуар якого розрахований якраз на юних глядачів.

Фокусник або фокусниця будуть доречними, на дитячому дні народження, випускному, святкуванні нового року. Оптимальний вік для сприйняття трюків - від 7 років. Для розваги дітей молодшого віку краще залучати аніматора.

Виступ для дітей триває близько 30 хвилин. У шоу програму включені спеціальні прості номери, які після деякого тренування зможуть повторити самі діти.

Найпопулярніші номера:

  • Маніпуляції з хустками або шарфами; 
  • З'єднання кілець з металу або мотузки; 
  • Маніпуляції з грошима; 
  • Фокуси з голубами; 
  • Предмети, що з'являються і зникають.

Як вибрати фокусника-ілюзіоніста

Найкраще запрошувати на власне свято того, кого ви вже бачили в справі. Але, якщо таких немає, то, доведеться вибирати самостійно. Існує кілька простих кроків, які допоможуть вам з вибором:

  1. Подивіться фотографії фокусника на сайті або сторінці в соціальних мережах. Це допоможе оцінити зовнішній вигляд актора, його костюм і реквізит.
  2. Перегляньте відео з номерами. Це допоможе оцінити стиль і манеру спілкування, жести і міміку, реакцію аудиторії на виступ. 
  3. Ознайомитеся з відгуками на сайті, сторінці в фейсбуці або профільному форумі. Немає нічого більш правдивого, ніж відгуки.

Чому потрібно замовити трюкача на свято від студії Каприз?

Секрет гарного «магічного» шоу полягає в тому, щоб вибрати хорошого виконавця. Студія Каприз надасть вам професійного і веселого фокусника, який відразу підкорить серця всіх гостей.

Ми співпрацюємо з знаменитими ілюзіоністами, майстерність яких визнають на всеукраїнських та світових конкурсах! Ви тільки уявіть, яким рівнем «магічного» майстерності вони володіють.

Пам'ятайте, що найкраще замовляти артиста на ваше свято якомога раніше. Тоді ви зможете вибрати потрібну вам дату і зручний для вас час. При замовленні не забудьте вказати вік глядачів і обмеження по темам.

Телефонуйте нам за телефоном +38 097 48 11 358 і ми доставимо чарівний світ прямо до вас додому!

відео

фото

Поділитись в соцмережі:

Пов’язані послуги

Калькулятор святкування