Зірка на вашому святі

ЗІРКИ

ЗІРКИ

    Організовуючи свято, напевно кожен раз Ви задаєтесь питанням: що б придумати в цей раз, оригінальне і яскраве, те, що не буде буденним і запам'ятається Вам і Вашим гостям надовго? Замовити зірку на свято - це, напевно, найкраще що можна зробити, якщо ви хочете створити унікальну атмосферу, що відрізняється від усього, що Ваші гості бачили раніше!

    Довірте організацію концерту професіоналам команди «Каприз», які вже працювали не один раз з такими зірками як: Лама, НеАнгели, СКАЙ, Арсен Мірзоян, Оля Полякова, Скрябін, Катерина Бужинська, Юркеш, Тоня Матвієнко, Оторвальд, М'ята, АРМІЯ, Павло Табаков (Голос країни), Время и Стекло, Дан Балан, Олег Кензов, Джеррі Хейл, Табула Раса, ТІК, Альоша, Ірина Білик, Амадор Лопес, Друга Ріка, ДіДюЛя, Національний балет Грузії «Сухішвілі» 95-й квартал, VIP Тернопіль, Дует Вечірні Метелики, Брати Шумахери, Артем Тихевич, Волинський державний академічних народний хор, Лісапетний Батальйон - і Ви побачите, що ця подія може стати дійсно незабутнім у Вашому історії.
    раща організація торжества - це наш напрацьований 15-річний досвід.
 Ви можете замовити виступ "зірки" на абсолютно будь-яке святкування:

   - на день народження
   - на корпоратив
   - на презентацію
   - на ювілей
   - на весілля
   - на новий рік
    або будь-яке інше свято

Креативна Компанія "Каприз" візьме на себе організацію технічного і побутового райдера артиста, забезпечить охорону і гарантований приїзд зірки !!!

Тепер замовити артиста на свято не складе ніяких труднощів - ми підберемо для Вас тільки найкращих виконавців на Ваш смак!

Домовитися про зустріч можна за телефоном +38 097 48 11 358, +38 050 585 77 82.

Поділитись в соцмережі:

Пов’язані послуги

Калькулятор святкування