Аніматор: послуги аніматорів для дітей і дорослих

Аніматори на весілля

Аніматори на весілля

Аніматор - незамінна людина на будь-якому святі

Ви хочете, щоб ваше свято запам’яталось назавжди? Але Ви знаєте, що багато гостей завітають з дітками і тому замість розділити з вами радість, мусять слідкувати за своїми чадами. У нас є чудова пропозиція для вас.

Аніматор:

Він чудово розважить діток, позбавить батьків надмірних клопотів.

Аніматори на весілля і будь-яке інше свято мають у своєму арсеналі безліч цікавих ігор, забав, конкурсів, неймовірні шоу та майстер-класи, дітки будуть в захваті, а батьки вдячні за можливість відпочити і сповна насолодитись святом.Це може бути чудовим подарунком-сюрпризом.

Креативна Компанія Кариз має великий досвід проведення анімації на весіллі. Весільна церемонія - це день, який в ідеалі має бути бездоганним, ми з радістю вам допоможемо наблизити його до ідеалу. Ви можете обрати програму, яка підійде саме для вашого неповторного свята, також можливі і інші комбінації за вашим бажанням.

Програми аніматорів для дітей на весілля

  1. Трьохгодинна програма: 2 аніматори з іграми, конкурсами, музичним супроводом. Дітки весь час зайняті з аніматорами. Програми цікаві і інтенсивні, тому батьки можуть спокійно відпочити. Майстер-класи з виготовлення відкриток, які урочисто дарують нареченим.
  2. Чотирьохгодинна програма: ця ж програма, крім переліченого ще входить аквагрим.
  3. П`ятигодинна програма: на додаток до вказаної програми входить, аквагрим і різноманітні тваринки з кульок.

Весілля - це той день, який повинен стати найкрасивішим, найпрекраснішим і найяскравішим днем у житті. Підготовка до весілля дуже складне заняття, все має бути бездоганно, все продумано, все ретельно сплановано. На багатьох весіллях, присутні діти. Не дивлячись на те, що діти з радістю і великим інтересом спостерігають за урочистою частиною весілля, після весільної церемонії, як правило, вони не знають чим себе зайняти.

Програма ведучого весільного торжества, розраховані на дорослу аудиторію, і маленькі гості, не володіючи бажанням багатогодинного застілля і танців, часто нудьгують. Найкращим вирішенням цього питання будуть - аніматори на весілля. Молодята і доросла публіка, зможуть спокійно відпочити і насолодитися святом, і діти при цьому не будуть нудьгувати, одночасно давши можливість своїм батькам повеселитися. Ведучий весільного торжества, не відволікаючись на маленьких гостей, зможе вести святковий вечір, адже розвагу дітей, візьме на себе дитячий аніматор.

А тепер найцікавіше! Весільні аніматори це не тільки аніматори для дітей. Вони можуть виконувати відразу три прекрасні функції на весіллі:

  • Зустріч гостей (фото + живе спілкування),
  • Допомога ведучому (яскраве доповнення до урочистого вечора),
  • Розвага дітей

Дитячий аніматор на такому святі виконує три найголовніших функції:

  • Розважає дітей,
  • Відповідає за їх безпеку,
  • Дає батькам можливість відпочити і розслабитися

Такий аніматор одночасно є нянею і генератором постійних розваг для ваших карапузів. Завдяки йому діти не просто сумно коротають час на дорослих святах, а постійно розважаються. У наших аніматорів є все необхідне для організації веселого дозвілля і величезне бажання зробити щасливими ваших дітей. Ми знайдемо підхід до кожного малюка.

Ми в соціальних мережах: Інстаграм, Фейсбук.

 Телефонуйте: +38 097 159 19 19, +38 096 296 73 96, +38 050 585 77 82.

Поділитись в соцмережі:

Пов’язані послуги

Калькулятор святкування