Організація свят по всій Україні від Каприз

Організація романтичних побачень

Зустріч з пологового будинку

Весільний координатор

Організація дівич і паруб вечора

Організація дитячих свят

Організація тімбілдінга

Доставка ПОВІТРЯНИХ КУЛЬ

Організація відкриття магазину

Привітання - сюрприз

Організація вечірок

Організація свят: тимбилдинг як запорука успіху

Здавалося б, провести яку-небудь подію не викличе великих складнощів. Все, що начебто потрібно, це зібрати компанію і замовити стіл. Але не все так просто, як здається на перший погляд. Необхідно багато досвіду і достатній рівень професіоналізму для ідеальної організації дитячих свят, весіль, днів народжень і т.д.

Скориставшись послугами організації заходів нашого event-агентства «Каприз», ви будете раді не тільки оперативності організації тімбілдінга або іншого заходу, а й висококваліфікованим фахівцям.

З нами хостес - це легко, професійно і якісно

Наше агенство з організації свят вже багато років успішно функціонує в даній сфері і гарантує своєму клієнтові успішну організацію корпоративів. Також, у нас ви можете скористатися послугами:

  1. Організації дитячих свят - завдяки високому професіоналізму та досвіду, ми подбаємо про ваших дітей і гарантуємо невгамовнеі веселощі. Наші аніматори не залишать без уваги жодної дитини.
  2. Організації романтичних побачень - спираючись на ваші побажання, ми зробимо вам незабутнє перше побачення, шикарний романтичний вечір на даху і т.д.
  3. Організації дівич та парубочого вечора. Наша команда підбере вам найкраще місце проведення даного свята; організує шампанське, квіти, келихи, а також коректні розіграші «других половинок».
  4. Дівчата хостес - подарують вам і вашій компанії веселий настрій. Саме вони зададуть позитивний темп свята, проконсультують вас і зарядять на позитивну хвилю.
  5. Весільного організатора / координатора - він владнає будь-яке питання, якие несподівано виникне на вашому весіллі. Це професіонал, який ретельно проконтролює виконання всіх процесів на весіллі від початку до кінця.
  6. Організації тімбілдінга - ми допоможемо вам згуртувати колектив, виявити прихованого лідера і оцінити потенціал наявних працівників.

Зустріч з пологового будинку: з нами можна все!

Наше event-агентство допоможе вам оригінально зустріти дружину з пологового будинку. Це може бути як фаєр-шоу біля пологового будинку, так і різнокольорові конфетті і кульки. Крім цього, наша команда надає ексклюзивну послугу у вигляді леді - фуршет (живий стіл). Завдяки сукні у вигляді фуршетного столу, гості не будуть нудьгувати до початку свята.

Вибираючи «Каприз», будьте впевнені в:

Телефонуйте: +38 097 159 19 19, +38 097 48 11 358, +38 050 585 77 82.