Зустріч гостей чарівними дівчатами

Дівчина-хостес

Дівчина-хостес

Хостес - хто ця людина?

Хостес зустріне Ваших гостей, підготує до майбутніх подій, налаштує на святкову хвилю, подарує посмішку, квіти, сувенір, запитає пароль, обшукає на вході, наллє чарочку чого-небудь, проконсультує, створить атмосферу свята вже з  перших кроків гостя, зацікавить і розвеселить.

При вдалому поєднанні ціни і якості, наша послуга додасть свіжості і додаткових відчуттів Вашого свята. Концепція свята передбачає єдиний наростаючий позитивний темп, який задається ще при вході, нашими хостес ... Часто ми навіть називаємо їх не хостесс, а аніматори. Це повніше характеризує їх функції в створенні свята. Коли біля входу гостей зустрічають дівчата в однакових сукнях, з приємною посмішкою на обличчі і привітно вітаються, це моментально робить гостей, більш розкутими даючи їм зрозуміти бажаність на святі. Можливо  ви плануєте більш серйозний захід, корпоратив, презентацію або цікаву виставку? Для організації свята і створення теплої атмосфери на Вашу подію Креативна Компанія "Каприз" пропонує Вам обслуговування за участю Хостесс.

Моделі хостесс - це поєднання розуму, краси, чарівності і доброзичливості. Будь-який важливий захід, будь то виставка, презентація або важлива корпоративна вечірка, пройде на недосяжній висоті, якщо на ньому будуть працювати дівчата хостес від Креативної Компанія "Каприз". Хостесс стане обличчям Вашої події за яким гості зможуть визначити стиль заходу ще до відвідування урочистого залу. В основному понятті, в завдання хостес входить турбота про гостей на конференціях і виставках, в готелях, зустріч гостей в ресторані, банкетному залі. Хостесс повинні тепло зустріти гостя, провести його за стіл, рекомендувати аперитив, підтримати бесіду. Дівчата завжди повинні мати гарний вигляд, бути привабливими і уважними, володіти одним або декількома іноземними мовами досконально, якщо цього вимагає концепція заходу. Залежно від місця роботи кількість обов'язків хостес може зовсім відрізнятися. Для більш приватних заходів будь то весілля або день народження, така зустріч, буде проявом турботи господарів до своїх гостей і тим самим показує рівень культури свята.

Хостесс на Виставку

Промоушн на виставці - унікальна можливість голосно заявити про свої товари і послуги, які не злитися серед великої кількості торгових марок і брендів. Креативна Компанія "Каприз" зробить Вашу участь у виставках і промо-акціях помітним і незабутнім. Хостесс на виставку - кваліфікований персонал, який ми задіємо до просування Ваших послуг і товарів на виставках, промо-акціях і ділових заходах.

Хостесс на Презентацію

Забезпечити супровід презентації, відповідним досвідченим персоналом, можна звернувшись в Креативну Компанію "Каприз". Наші моделі хостесс для презентації, як дівчата, так і молоді люди, мають великий досвід роботи на презентаціях різного рівня. Хостес для зустрічі та супроводу гостей, для роботи на різних конференціях і є невід'ємною частиною в наданні послуг в організації та проведенні будь-якого свята.

Хостесс в Українському стилі

Якщо у Вас скоро весілля, корпоратив або інший захід в українському стилі і Ви ще не знаєте чим його наповнити? Креативна Компанія "Каприз" приготувала спеціально для Вас, хостес в українському стилі або як в народі ще називають "Солоха". Ідеально вливається в атмосферу українських традицій і додасть родзинку Вашому святу.

Телефонуйте: +38 097 159 19 19, +38 097 48 11 358, +38 050 585 77 82.

Поділитись в соцмережі:

Пов’язані послуги

Калькулятор святкування