Флористика на весілля та інші заходи

Оформлення квітами

Оформлення квітами

Святкове оформлення залу квітами

Складно уявити Новий рік без шампанського. Так і складно уявити будь-яке святкування без красивого декору залу. Декоративні деталі створюють святкову атмосферу, підкреслюють стилістику події і перетвтілюють інтер'єр. Але до цього питання потрібно підходити з усією відповідальністю. Тільки професіонали здатні відтворити справжню казку, яка зачарує ваших гостей. Замовити декор для весілля або іншого заходу ви можете в івент-агенції «Каприз».

Наша команда працює в різних стилях. Тільки уявіть собі оформлення весільного залу запашними тюльпанами, витонченими ліліями або вишуканими трояндами. Такий декор створить відмінний настрій гостям, додасть відчуття тепла, весни і свята.

Декорування залу на весілля та інші події

Декор залу на день народження, корпоратив або весілля здійснюється в різних техніках залежно від ваших побажань, місця проведення та бюджету. Приміщення може бути оформлено:

  • Різними квітковими композиціями;
  • Флористичний вінками;
  • Букетами;
  • На додаток - декоруванням тканинами.

Можете не переживати, що квіти втратять презентабельний вигляд протягом дня. Наші фахівці використовують сучасні ефективні системи зволоження. А взимку ми, за бажанням, захищаємо квітки воскуванням або тейпуванням.

Оформлення весілля квітами

Декор весільного столу є ключовим моментом в оформленні свята молодих, оскільки на нього звертають увагу всі гості. Декорування може включати як гарне оформлення келихів, так і велику композицію в центрі столу.

Важливою частиною при оформленні весілля є арка з квітів. Така весільна флористика може прикрасити виїзну церемонію або розміститися за спиною молодих.

Не забувайте про оформлення кортежу машин. Весільний декор квітами повинен добре поєднуватися з букетом нареченої, бути своєрідним продовженням всього стилю свята. Досвідчені фахівці оригінально оформлять весільний кортеж, правильно прикріплять прикраси і квіти.

Замовлення квітів для оформлення свята

Event-агентство «Каприз» пропонує квіти на замовлення з доставкою на будь-який захід. Переваги співпраці:

  1. Досвідчені флористи компанії мають індивідуальний підхід до декорування різних заходів. Професіонали складуть і підберуть квіткові композиції, враховуючи ваші уподобання, сучасні тенденції в дизайні і особливостей інтер'єру.
  2. Ми пропонуємо комплексне оформлення весіль квітами, днів народжень, корпоративів, презентацій, випускних вечорів, ювілеїв та ін.
  3. В асортименті представлена велика різноманітність свіжих квітів.
  4. Довірившись нам, ви звільните час і зможете зайнятися іншими важливими питаннями.
  5. Доставка квітів здійснюється у вказане вами місце і час.

відео

фото

Поділитись в соцмережі:

Пов’язані послуги

Калькулятор святкування