Прокат звукових колонок, підсилювачів, мікрофонів

Оренда звукового обладнання

Оренда звукового обладнання

Оренда активного комплекту звукового обладнання.

Оптимальне рішення для невеликої дискотеки 40-50 чоловік. Добре себе почуває на відкритих майданчиках: промо акції, рекламні акції, відкриття магазинів.
Це надійний комплект для мобільного діджея, який з розумом використовує простір в автомобілі, а також бажає отримати хороший і потужний звук на заході, який він обслуговує.
Ми дуже високо оцінюємо користь цього звукового комплекту. За багато років прокату він став незамінним помічником на будь-якому заході.

Компактний і зручний пульт, володіє всіма потрібними якостями, які необхідні для мобільних ді-джеїв, музикантів, для інсталяцій в барах і ресторанах. Вбудований блок ефектів здатний впоратися з досить широким спектром завдань і задасть звучанням потрібний відтінок.
Це швидкий в налаштуванні, зручний, інтуїтивно зрозумілий в управлінні, мікшер. Він стане вашим надійним партнером і забезпечить якісне звучання в будь-яких умовах. Дуже часто це пристрій використовують на весіллях, корпоративних святах, караоке, дискотеки, конференції. Це універсальний пульт, який підійде для будь-якого заходу, де немає завдання підключити більше ніж 4 мікрофона.

Замовити оренду звукового обладнання можна у нашого менеджера по телефону +38 097 48 11 358, +38 050 585 77 82.

відео

фото

Поділитись в соцмережі:

Пов’язані послуги

Калькулятор святкування