Івент агенція «Каприз» - організація свят по всій Україні

Еvent агентство «Каприз» - незабутні моменти вашого життя

Коли потрібна професійна організація заходів, важливо пам'ятати, що перша студія, яка вам попадеться, не найкращий вихід із ситуації. Оскільки майбутнє свято має доставити масу задоволення, подарувати рідним посмішки і радість. З усією відповідальністю потрібно вибирати івент-агентство України, місце проведення, ведучих та інших підрядників. Будь то весілля або ж корпоратив, креативна компанія «Каприз» допоможе Вам у підготовці свята на вищому рівні. Звернувшись до нас, ви гарантовано забезпечите себе на довгий час приємними емоціями і спогадами.

Давайте ж уточнимо, що являє собою подієвий бізнес. Івент-агенція - це компанія, яка спеціалізується на організації різних заходів в певному місці і часі. Назва походить від англ. слова «event» і означає «подія». Але не потрібно плутати це поняття і BTL-агентства. Останні займаються промо-акціями, тобто заходами, які тривають досить довго, проводяться одночасно в декількох регіонах і охоплюють широку аудиторію.

Івент агенція: послуги та переваги

Івент-компанія «Каприз» розпочала роботу ще з 2007 року. За цей час студія отримала неоціненний досвід в організації подій будь-якого рівня складності. Успішну репутацію тільки доводить вражаюча база Клієнтів. Головною відмінністю нас від інших event-agency є те, що ми беремо на себе повну відповідальність за реалізацію ваших планів з початку до кінця. Наші досвідчені талановиті організатори готові до роботи по максимум – на протязі усього тижня 24 години на добу. Контроль ведеться на всіх етапах проекту, приділяється абсолютна увага кожній найдрібнішій деталі. Це гарантує індивідуальність і неординарність втілених ідей.

Якщо ви вже звернувся до нас, то будьте впевнені, що ми виконаємо будь-які ваші бажання, втілимо в життя найсміливіші ідеї. Організатор заходів «Каприз» пропонує актуальні тематики, різноманітність урочистих, ігрових і розважальних частин івенту. Увага приділяється кожному його учаснику. Ми також займаємося декоруванням та креативною візуалізацією. Після проведеної урочистості, вам захочеться знову і знову переглядати відео-та фотоматеріали, знову переживати радісні моменти.

Організація свят

Наше event агентство пропонує проведення таких святкових подій:

Також забезпечуємо супровід дівчат-хостес на будь-який захід, ведучих на різноманітні урочистості, весільних координаторів, леді-фуршет (живий стіл) та ін.

Замовити event агентство «Каприз»

Бажаєте зробити сюрприз ювіляру, дитині або колегам, звертайтеся в креативну компанію «Каприз». Переваги співпраці:

  1. Послуги доступні по всій країні.
  2. Гнучка цінова політика.
  3. Розробка оригінальних шоу-програм.
  4. Забезпечуємо музику, світло і обладнання.
  5. Можна замовити спецефекти.
  6. Встановлюємо сцени, подіуми, тенти

Ми гарантуємо феєричне шоу і шалений настрій. Будьте готові до запальної вечірки і барвистої вистави. Якщо у вас є свій певний сценарій, ми допоможемо його організувати найкращим чином. В іншому випадку, наші творчі івентори згенерують ідеї, щоб зробити ваше свято оригінальним і незабутнім.

Наш колектив