Організація виписки з пологового будинку

Зустріч з пологового будинку

Зустріч з пологового будинку

Виписка з роддому

На виписку з пологового будинку довгоочікуваної дитини, разом зі щасливою мамою, з нетерпінням чекає не тільки батько. Як правило, разом з ним до пологового будинку приходять друзі, батьки, які тепер стали бабусями і дідусями. Надати цій події більшої урочистості і краси допоможе - оригінальна зустріч з пологового будинку.

Event-агентство «Каприз» завжди готове допомогти вас з цим. Зустріч дружини з пологового будинку як окрема урочиста подія з'явилася в нашому місті всього 2-3 роки тому. З того часу ми вже привітали чимало молодих сімей з дивом народження дитини.

Які існують варіанти урочистої зустрічі з роддому?

Ми сформували кілька найпоширеніших сценаріїв виписки з пологового будинку:

  1. Чоловік забирає дружину з пологового будинку і привозить в красиво прикрашений будинок. Спальня та дитяча прикрашаються за допомогою арки з надувних кульок, пелюсток троянди. В будинку будуть чекати друзі, бабусі і дідусі з квітами і шампанським. Також можна прикрасити машину. Це простий, зворушливий і галасливий сценарій. Підходить для тих, хто зважився зробити сюрприз в останній момент.
  2. Зустріч біля пологового будинку. Разом з чоловіком, друзями, бабусями і дідусями зустрічати маму з дитиною приходять 2-х метрові ростові ляльки: сердечка, мікі Маус, панда і білий ведмідь. Також можна використовувати різнокольорове конфетті або кулі на виписку з пологового будинку.
  3. Фаєр-шоу біля пологового будинку. Професійні фаєрщики проведуть спеціальну програму, яка підійде для цього. Наприклад, напис палаючими літерами «Спасибі за сина / дочку».
  4. Флешмоб з гостями і навіть випадковими перехожими. Провести його можна як на вулиці перед пологовим будинком, так і вдома. Підготовка такого виступу вимагає часу на підготовку і репетицію. Приклад флешмобу можна побачити тут.
  5. Ваша індивідуальна ідея. Якщо ви вже бачили у друзів або в кіно, те, що вам сподобалося, ми готові втілити це в реальність.
Важливо! Найчастіше про святкову зустріч з роддому молоді батьки починають думати вже після народження дитини. На жаль, такий короткий проміжок часу значно зменшує кількість варіантів того, що ми можемо організувати. Оптимальний час для організації флешмобу не менш 2-х тижнів. Додатково також можна запросити фотографа. Зроблені ним знімки стануть відмінним доповненням до сімейного альбому.

Чому потрібно замовити організацію зустрічі з пологового будинку від івент-агентства «Каприз»?

Агентство з організації свят «Каприз» самий дружній організатор подій. Ми завжди поруч, коли потрібна наша організаційна підтримка. З більшістю пар, яких ми зустрічаємо з пологового будинку, ми познайомилися ще на їх весіллі або пропозиції руки і серця. Відзначати великі події разом з нами - це вже сімейна традиція! А ми дуже раді бути разом з вами в ваші щасливі моменти і зробити їх ще приємнішими. Телефонуйте нам за номером: +38 096 296 73 96, +38 097 159 19 19, +38 050 585 77 82 і замовляйте свято в честь вашої улюбленої дружини і дитини!

Поділитись в соцмережі:

Пов’язані послуги

Калькулятор святкування