Ведучий на ювілей - майстер хорошого настрою

Ведучий на ювілей

Ведучий на ювілей

Ведучий на ювілей - це людина, яка задасть тон і настрій всьому святу. Його головне завдання - залучити кожного гостя в свято і піднести ювіляра. Ювілей - це підсумок певного періоду життя (5 або 10 років). Під час святкування ювілею демонструють головні події та досягнення ювіляра. Все що відбувається на ювілеї, повністю зосереджено на вшануванні іменинника.

Як вибрати хорошого тамаду на ювілей 60 років жінці?

Ювілеї чоловіків і жінок не мають істотних відмінностей в програмі святкування.

Кожен ювілей має кілька основних етапів:

 • Зустріч гостей;
 • Представлення ювіляра;
 • Вимова поздоровлень і тостів;
 • Застілля;
 • Танці і розважальна програма;
 • Завершення святкування або як кажуть «на коня».

Хороший тамада повинен володіти артистичними талантами: поставленим голосом, мімікою, пластикою тіла. Важливий також загальний позитивний настрій, стриманість і толерантність. Якщо у вас на ювілеї серед гостей будуть переважати гості старшого віку, то краще за все найняти не дуже молодого тамаду.

Для того щоб свято пройшло добре, ведучий на ювілей 60 років жінці або чоловікові повинен обов'язково зустрінеться з замовником за тиждень до дійства, дізнатися його життєвий шлях, музичні вподобання. Виходячи з отриманої інформації, сценарій повинен бути повністю оновлений.

Звичайно, головна структура, що стосується організації етапів свята, залишається незмінною, але настрій, привітання, тости і звернення стають особистими.

Вміння, якими володіє досвідчений ведучий на ювілей 50 років

Професійний тамада протягом свята повинен:

 • Познайомити гостей між собою;
 • Дати можливість сказати тост, кожному бажаючому;
 • Вловлювати зміни в настрої гостей і тримати їх «на позитиві»;
 • Направляти свято в потрібне русло (згідно зі сценарієм);
 • З тактом і посмішкою вирішувати всі виниклі непорозуміння, в тому числі і ті, які стосуються занадто «веселих» гостей;

Чому краще замовити ведучого на ювілей в студії Каприз?

Студія Каприз - це продюсерський центр, який самостійно створює сценарії свят. Кожен ювіляр індивідуальний. У нього своя історія, свій досвід, свої сімейні цінності, тому тут ніяк не можна обійтися шаблонними рішеннями.

Наші ведучі знають, як познайомити всіх гостей між собою і підняти всім настрій за 25 хвилин. Але, в той же час, ми використовуємо жарти і мову, які будуть зрозумілі ювіляру і його гостям. При складанні програми, ми враховуємо те, що називається культурним бек-граундом.

Наша студія має великий досвід проведення ювілеїв і відмінно знає, як педантично підходять до вибору тамади, який виконує роль літописця життєвого шляху. Зателефонуйте нам по телефону +38 097 48 11 358, +38 050 585 77 82 і організуйте кращий ювілей!

відео

фото

Поділитись в соцмережі:

Пов’язані послуги

Калькулятор святкування