Пародії шоу змусять веселитися кожного!

Пародії

Пародії

Пародист на свято - найкращі ліки від нудьги

Пародія - шоу - це програма, в ході якої професійні артисти наслідують знаменитостей. Для цього артисти наслідують голос, манеру розмовляти і рухатися відомого публіці співака, кіноактора чи політика. Також артисти одягаються в костюми, які відповідають образу.

Артисти студії Каприз володіють акторським талантом, харизмою, добре поставленим голосом і правильною мовою. Завдяки цьому вони знайдуть підхід до гостей різної вікової категорії.

У чому особливості пародії зірок?

Пародії зірок - це ваша можливість отримати «копію» відомої зірки у себе на святі. З «зіркою» можна пожартувати, розповісти анекдот, сфотографуватися і навіть станцювати. Завдання пародиста вписати «зірку» в те, що відбувається навколо. Всі жарти, тости і сценки будуть підходити до тематики заходу, і в той же час будуть вимовлені з фірмовою усмішкою. Пародист також може стати повноцінним ведучим на вашому святі, а не тільки окремим номером в шоу-програмі.

Весільні шоу-пародії

Найпопулярнішими пародіями-шоу на сьогоднішній день є шоу «Два кума гуцула» і «Два старих даішника». Ці два образи - квінтесенція нашого досвіду роботи на весіллях і корпоративах. За 15 років роботи на урочистостях, ми вивчили всі можливі варіанти зацікавити глядачів. На основі цього ми розробили унікальні сценарії, які здатні за 25 хвилин розвеселити різновікову аудиторію.

На весіллі присутні люди з двох сімей, які швидше за все не знайомі між собою. Тому дуже важливо в короткий термін перезнайомити всіх, щоб ніхто не відчував себе скуто і міг знайти компанію до душі. У той же час шоу пародистів обов'язково підлаштовуються під гостьову аудиторію і переваги молодят. Не буває двох однакових шоу! Ви завжди можете внести зміни, додати фамільний жарт або обіграти сімейну особливість.

Чому потрібно замовити пародії знаменитостей від студії Каприз?

Пам'ятайте, як в нульових звідусіль лунала Сердючка? З телевізора, в кожному кафе і на кожному весіллі стрибала баба з зіркою на голові. Студія Каприз живе сьогоденням і створює пародії, які відповідають культурним і модним трендам. Ми постійно створюємо нові образи і пишемо нові сценарії. Звернувшись до нас, ви можете вибрати з декількох варіантів пародії знаменитості той, який найбільше підходить вам, вашій родині і контингенту ваших гостей.

Як замовити пародії-шоу?

Весілля і корпоративи - події сезонні, а тому дуже зосереджені в певний період часу. Замовляти пародії-шоу потрібно відразу після того як ви визначилися з датою проведення свята і програмою. Якщо замовляти за тиждень до торжества, велика ймовірність того, що артисти вже будуть зайняті. За кілька тижнів до події ми проводимо особисту зустріч з клієнтом і обговорюємо шоу пародій детально. При бажанні, ви можете відвідати захід, на якому ми будемо виступати і оцінити нашу майстерність «в справі».

Телефонуйте: +38 097 159 19 19, +38 097 48 11 358, +38 050 585 77 82.

Поділитись в соцмережі:

Пов’язані послуги

Калькулятор святкування