PJ - шоу, гоу-гоу

PJ - шоу, піджей

PJ - шоу, піджей

Пиджей (Go-Go, Pj)
    Аніматори танцполу або піджеї (Go-Go, Pj) зовсім недавно з'явилося в нашому шоу-бізнесі. Вони створюють танцювальний настрій, підігрівають натовп, заманюють до танцю ...
    Піджеї - це хлопці або дівчата (часто працюють в парі), що володіють хорошою пластикою і привабливою зовнішністю. Вони танцюють найчастіше в нічних клубах, розігріваючи публіку - біля пілона, на барній стійці, на подіумі посеред танцполу, а іноді навіть в клітини. Зазвичай під час виступу за піджеев наглядає охорона - щоб надто розвеселишся публіка не вирішила потанцювати з нимі в парі або познайомитися з танцюристами ближче.
      Дівчата можуть стати частиною шоу програми вечірки або розважати гостей весь вечір, але часто це виходи в парі по 10 - 20 хвилин. Володіють разимі стилями та техніками танцю, ритмічно рухаються і здивуют пластикою. Ваші гості зможуть повторювати рухи піджеек і швидко освоять навіть найскладніші па.
     Основні якості, якими повинен володіти піджей - гнучкість, пластика, бездоганне відчуття ритму, хороша фізична форма, витривалість і, звичайно ж, приваблива зовнішність.

Замовити Пиджей (Go-Go, Pj) на корпоратив, рекламну акцію, весілля можна по тел. + 38 097 48 11 358, + 38 050 585 77 82, + 38 096 296 73 96.

Поділитись в соцмережі:

Пов’язані послуги

Калькулятор святкування