Замовлення машини конфетті від Каприз

Конфетті на свято

Конфетті на свято

Генератор конфетті, прокат музики, повітряні кулі, феєрверки, веселий сміх, відмінний настрій і казкове конфетті - це атрибути справжнього свята. Свята, який принесе масу незабутніх емоцій і райдужних спогадів, які залишаться надовго. Декорації та святкові аксесуари додають пишності свята, роблять дійство  справжнім.

Конфетті - це улюблена розвага для дітей, які ще вірять в казки і чари. Блискучі, різнокольорові сніжинки і фігурки, які пурхають в повітрі, немов метелики, мимоволі малюють усмішки на обличчях не тільки самих маленьких гостей, але і дорослих.

Якщо ви хочете додати пишності і краси вашому торжеству, тоді конфетті - це те, що зробить ваше свято особливим, подарує відчуття щастя і віри в світле майбутнє. Зараз вже не треба всю ніч нарізати блискучі сніжинки і розкидати їх за допомогою фена, або вентилятора. Генератор конфетті, який можна замовити на прокат в Креативної Компанії «Каприз», допоможе за декілька хвилин розпорошити кілька кілограм чарівного дощу, який плавно кружляючи, опуститься на землю, виконавши свій чарівний танець. Генератор конфетті- це установка, висота пострілу яка досягає до 7 метрів. Тому ви зможете з легкістю запустити цю чудо-машину як всередині приміщення, так і на вулиці.

Телефонуйте: +38 097 48 11 358, +38 050 585 77 82.

Поділитись в соцмережі:

Пов’язані послуги

Калькулятор святкування