Бармен - шоу на будь-яке свято

Бармен - шоу

Бармен - шоу

Шоу барменів для стильної вечірки

Бармен шоу - це яскравий перфоманс професійних барменів, які жонглюють реквізитом, роблять вогняні трюки і готують коктейлі. Виступ барменів ретельно продумано і супроводжується спеціально підібраною музикою. Бармени використовують власне професійне обладнання (пляшки, шейкери, склянки) і мобільну барну стійку. Всі виконувані барменами піротехнічних трюки або трюки з вогнем безпечні для глядачів і не вимагають дотримання особливих заходів безпеки.

Виїзний бар - створіть свою власну вечірку

Хочете дізнатися, як перетворити своє свято на справжню стильну вечірку? Замовте виїзний бар! До вас додому, офіс, базу відпочинку приїдуть професійні бармени з барною стійкою і оригінальними напоями. Все, що вам потрібно зробити - це покликати друзів і насолоджуватися коктейлями. Додайте до цього хорошу музику і кращої вечірки не знайдеш.

Бармен шоу на весілля

Шоу барменів - ідеальний варіант розваги на весіллі у стильної пари, яка запросила до себе багато молоді. Яскравий виступ барменів з піротехнічним трюками замінить вже набрибливі феєрверки, мильні бульбашки і холодні фонтани. Професійні бармени мають окрему програму для різних тематичних заходів: весілля, ювілей, корпоратив, новорічні свята. Крім того, клієнт має право ознайомиться з коктейльним меню.

Піраміда з шампанського - холодний аперитив

Піраміда з шампанського знайома, напевно, кожному хто хоч раз бачив американські фільми про весілля. Ретельно вибудувану піраміду з кришталевих келихів наповнюють охолодженим шампанським і прикрашають коктейльними вишеньками. Піраміда добре підходить в якості аперитиву під час очікування збору всіх гостей або приїзду молодят. До шампанського подають закуски і свіжі фрукти. За бажанням замовника шампанське можна замінити столовим білим вином.

Яка ціна бармен шоу?

Вартість шоу залежить від професіоналізму барменів і тривалості програми. Замовити бармен шоу можна в декількох варіантах:

  • Менший виступ тривалістю до 30 хвилин; 
  • Виїзний бар на цілий вечір, в перебігу якого бармени готуватиме напої всім гостям;
  • Інтерактивне бармен шоу за участю гостей.

Для виготовлення коктейлів застосовуються алкогольні напої різного ступеня кріпкості, безалкогольні газовані води, сиропи, пряні трави і фрукти. Самі напої прикрашаються спеціальними аксесуарами: трубочками, парасольками, льодом і кольоровими присипками. Вартість кожного з варіантів потрібно обговорювати індивідуально з нашим менеджером.

Чому варто замовити шоу барменів у студії Каприз?

Бар шоу вже кілька років відоме в Україні, але дійсно хороших фахівців все ще мало. Студія Каприз співпрацює з чудовим дуетом барменів, виступ якого високо оцінюють глядачі України.

Бронювати кельнер шоу краще відразу після вибору дати свята. Чим більше часу, тим більша ймовірність, що артисти не зайняті і зможуть відвідати вашу вечірку.

Щоб отримати краще бармен шоу, дзвоніть нам за телефоном +38 097 48 11 358, +38 050 585 77 82.

відео

фото

Поділитись в соцмережі:

Пов’язані послуги

Калькулятор святкування