Ведучий на корпоратив - проведіть своє свято весело!

ВЕДУЧИЙ НА КОРПОРАТИВ

ВЕДУЧИЙ НА КОРПОРАТИВ

Ведучий на корпоратив

Корпоратив - важлива складова, як тепер модно говорити нетворкінг або, якщо звичайною мовою - налагодження зв'язків. Для великих компаній, де різні відділи зазвичай перебувають в робочому середовищі, не спілкуються між собою, корпоратив це відмінний спосіб перезнайомити всіх між собою. Також корпоратив дає можливість топ-менеджерам краще пізнати своїх підлеглих: їх характер, рівень стриманості або, навпаки, відкритості.

Вечірка - це можливість показати, що керівництво зацікавлено в своїх співробітниках, їх мотивації і лояльності до компанії. Приводом для проведення корпоративу може бути професійне свято, Новий рік або високі досягнення фірми за певний проміжок часу.

Організація корпоративів

Дуже часто організацією корпоративу займаються жінки. Це можуть бути співробітниці HR-відділу, а в невеликих фірмах - секретарі або бухгалтери. Але, надійніше доручити це професіоналу, такому як студія Каприз. Вона допоможе реалізувати всі завдання, які стоять перед заходом такого роду.

Етапи підготовки корпоративу:

  1. Вибір дати;
  2. Складання списку гостей;
  3. Вибір місця проведення;
  4. Складання програми вечора згідно цілям заходу;
  5. Пошук і ангажування підрядників (музичний супровід, шоу-програма, ведучий на корпоратив);
  6. Запрошення гостей, організація трансферу;
  7. Підбір оформлення зали;
  8. Складання банкетного меню.

У день банкету потрібно впевнитися в тому, що на нього потраплять усі запрошені, зустріти гостей і посадити за стіл, проконтролювати виконання програми свята, доставити додому тих, хто сам не зможе. Після заходу потрібно підбити підсумки і оцінити успіхи, яких вдалося домогтися.

Тамада на корпоратив

Для складання правильної програми, ведучому потрібно знати кількість запрошених гостей, до чого приурочений корпоратив (Новий рік, день народження компанії і т.д.), передбачуваний порядок святкування. Завдання ведучого - стежити за ходом свята, вловлювати настрій гостей, розважати і всіляко підтримувати на позитиві. Вибрати правильного тамаду на корпоратив вам допоможуть відгуки людей, яким ви довіряєте, відгуки на профільних сайтах і, звичайно ж, особиста зустріч.

Чому варто замовити ведучого на корпоратив від студії Каприз?

Студія Каприз - професійний продюсерський центр, який проводить відмінні корпоративи з унікальними сценаріями. Ми володіємо багаторічним досвідом проведення корпоративних свят і розуміємо різницю між ведучим для корпоративу і тамадою. Конферансьє від студії Каприз володіє добре поставленим голосом, виразною мімікою, неповторною харизмою і, звичайно ж, розумінням людських душ.

Наш ведучий допоможе вам втілити бізнес-завдання корпоративу: створити імідж компанії, підвищити лояльність співробітників, згуртувати команду (тімбілдінг). Замовляти ведучого на корпоратив потрібно завчасно, особливо якщо мова йде про Новорічний корпоратив. Зв'яжіться з нами по телефону +38 097 48 11 358 і розкажіть, що б ви хотіли бачити на своєму святі.

Поділитись в соцмережі:

Пов’язані послуги

Калькулятор святкування