Організіція і проведення тімбілдінгів (team-building), тренінгів для вашого колективу

Організація тімбілдінга

Організація тімбілдінга

Організація тімбілдінга: навіщо і як?

Поняття про тімбілдінг з'явилося в Україні в кінці двохтисячних, хоча в західних країнах заговорили про нову форму побудови взаємин в компаніях більше 40-ка років тому. Івент-агентство «Каприз» одним з перших почало проводити подібні заходи в нашому регіоні, і тепер по праву, вважається найбільш професійною командою коучів.

Що таке тімбілдінг?

Тімбілдінг це - чітко пророблена схема згуртування колективу шляхом проведення активних командних ігор, конкурсів та квестів. Підвищення рівня згуртованості колективу сприяє нормалізації внутрішнього клімату компанії і підвищення ефективності роботи.

Навіщо потрібен тімбілдінг?

Виявити проблемні місця в комунікаціях компанії;

  1. Згуртувати колектив;
  2. Виявити прихованих лідерів;
  3. Оцінити потенціал всіх працівників з нової точки зору;
  4. Підвищити особисту відповідальність;
  5. Сформувати навички спілкування в непередбачених і стресових ситуаціях.

Як проводиться командоутворення?

На початку, співробітники розбиваються на кілька груп абсолютно хаотичним способом. Таким чином, усталені «дружні» пари опиняються в інших командах, де їм доведеться шукати спільну мову з тими, з ким вони раніше не спілкувалися. До кожної групи прикріплюється тренер, який допомагає учасникам правильно трактувати завдання і проходити рівні. Потім команди отримують завдання, виконати які можна лише взаємодіючи з іншими членами команди. Переможцю, звичайно ж, дістається приз.

Як ми працюємо з компаніями-замовниками?

Наша співпраця проходить в кілька етапів:

  1. Виявлення потреб клієнта. Формулювання мети заходу.
  2. Виявлення випробуваних видів ігор. Підбір варіантів.
  3. Підготовка та проведення заходу.
  4. Оцінка результатів. Дії співробітників компанії також можуть бути проаналізовані запрошеним психологом.

Team building від агентства «Каприз» - це повноцінний корпоративних відпочинок, що включає виїзд на природу, активних відпочинок, розважальну програму після конкурсів, смачне харчування (кейтеринг). Ми проведемо заходи для компаній від 20 до 800 чоловік. Обіцяємо, цікаво будемо всім!

Чому варто замовити тімбілдінг від студії «Каприз»?

Студія «Каприз» - це команда професіоналів, яка вже 10 років допомагає трудовим колективам покращувати психологічний клімат і налаштовувати взаємодію. Кращим показником ефективності нашої роботи є найвищий коефіцієнт залучення. Іншими словами, ми будуємо програму таким чином, що залучаємо до участі в конкурсах та іграх максимальне число учасників з числа співробітників компанії.

Серед наших постійних клієнтів: «ПриватБанк», завод з виробництва керамічної плитки Cersanit (Новоград), РЗВА (Рівне), компанії «Родинна ковбаска» (Львів), «ТЕХНА» (Новоград), SoftServe (Рівне), ПрАТ «Волиньхолдинг» ( Луцьк), «Воля» (Рівне), скляний завод «Вералія».

Щоб ознайомитися з прикладами організації тімбілдінга від нашої компанії, просто перейдіть за посиланням. Поліпшити мікроклімат компанії можна вже.

Просто зателефонуйте нам по телефону: +38 050 585 77 82, +38 097 48 11 358.

відео

Поділитись в соцмережі:

Пов’язані послуги

Калькулятор святкування