Презентація Toyota Corolla в Рівному

Презентація Toyota Corolla в Рівному

відео

фото

   Зустрічайте в Рівному! Перед нами абсолютно нова Toyota Corolla! Виразний дизайн, максимальна ефективність і сучасні технології, які будуть радувати вас коженого дня!

• Подивіться, яка вона елегантна і стильна!

 • Нова модульна платформа, більш жорсткий кузов і знижений центр ваги обіцяють гарні драйверські характеристики

• Автомобіль оснащений найсучаснішими системами безпеки

• Інтер'єр більш строгий, але, в той же час, більш якісний і комфортний

• Вперше в Україні представлена і гібридна Corolla

• Автомобіль в цілому виглядає більш статусно і престижно!

    12-е покоління легендарного автомобіля створено спеціально для амбітних, сучасних людей, які працюють над досягненням успіху! Цей автомобіль стане їхнім надійним безкомпромісним партнером, який допоможе створити імідж впевненої людини, що володіє хорошим смаком!

    Тойота застосувала нову революційну модульну платформу TNGA (Toyota New Global Architecture) для того, щоб створити комфортну і зручну Corolla в історії!

   Нове покоління Corolla - офіційно в Україні! Переконайтеся в тому, що автомобіль став зовсім іншим.

   Також, Corolla була першим демократичним автомобілем, на якому встановлено подушки безпеки і система АБС.

• Шанувальники автоспорту напевно знають, що спортивна команда Toyota Gazoo Racing здобула перемогу в останньому чемпіонаті світу з ралі WRC. А вперше, Toyota виграла це престижне змагання в 1999 році саме на Corolla. Тому у великій історії Corolla є і сторінки спортивних досягнень.

 • В Україні модель Toyota Corolla офіційно представлена в 2001 році.

• Нова гібридна силова установка, яка тепер доступна на Corolla і на українському ринку, забезпечує не тільки екологічну і економічну їзду, але гарантує більше комфортної і економічної їзди і комфорту за кермом!  

   Черговий раз ми з гордість і трепетом готувалися до цього заходу - це звук і світло, і кейтеринг, і ведучий, і портрет золотим пилом, і фуд-шоу відмінно побаловали клієнтів Тойота Центр Рівне «Агат Авто».

     Toyota - це найбільший автовиробник в світі з надійною репутацією, яка створювалася десятиліттями наполегливої і відповідальної праці для наших клієнтів.

   Статус і репутацію Toyota підтверджують глобальні продажі корпорації і різні рейтинги, в яких Toyota займає лідируючі місця. Це все стало можливим завдяки унікальному поєднанню високої продуктивності, інноваційності та клієнтоорієнтованості. А культура якості Toyota стала знаменитою у всьому світі, про це написано сотні книг і її вивчають і наслідують безліч міжнародних корпорацій і компаній. Не випадково Toyota Corolla стала одним із символів якості і надійності, який зберігає свої переваги через багато років.

Нова Corolla - нові правила успіху!

Наступний
Поділитись в соцмережі:
Попередній