Калькулятор святкування

Event-агентство "Каприз"- організація і проведення свят та івентів в Україні, Рівне, Луцьк

Event компанія "Каприз" - це компанія, яка працює на ринку з 2007 року і пропонує Вам величзний спектр послуг по організації різнопланових заходів будь-якого рівня складності. Ми зробимо все від сценарію, музичного та технічного супроводу до реалізації і контролю над проведенням події. Нам під силу створити захід Вашої мрії! Орієнтуючись на Ваші побажання і переваги, ми створимо ексклюзивну подію, яка стане яскравою сторінкою в Вашому житті або історії Вашого бренду. 

Топ послуг

Корисні поради

Як вибрати музику для весілля?

Як вибрати музику для весілля?

Ну ось і прийшов той найщасливіший день у вашому житті, і ви знайшли другу половинку. Тепер стоїть питання про те, щоб провести весілля так, щоб вона заповнилася вам надовго. Але як це зробити?

Оренда звукового та світлового обладнання на свята

Оренда звукового та світлового обладнання на свята

Часи скромних вечірок з патефоном вже давно пройшли. Тепер настала черга гучних, веселих і красивих свят. А організувати таку вечірку за допомогою одних тільки голосів гостей буде складно. На щастя, оренда звукового обладнання та освітлення на сьогоднішній день цілком доступна можливість.

Переглянути усі

Проекти

Організували і провели презентацію автомобіля Toyota CH-R

Відсвяткували 10-ти річчя Креативної Компанії ”Каприз”

Чудове весілля Анни та Джея в м. Рівне

Організували і провели корпоративний тімбілдінг склозаводу ”Вералія”

Переглянути усі

Організація і проведення свят по всій Україні

Професійне event-агентство міста Рівне «Каприз» пропонує такі послуги, як організація та проведення свят в Рівному, Луцьку, Львові, Тернополі та інших містах. Організація корпоративів та корпоративних свят в Рівному і інших містах України та за її межами, організація тімбілдінга, квестів та інших заходів.

Яскраві сценарії, професійні ведучі та сучасне обладнання зроблять ваш корпоратив цікавим і оригінальним. Ми також працюємо і з приватними клієнтами та пропонуємо їм такі послуги: організація весілля в Рівне та інших містах України, організація і проведення свят різної спрямованості - дні народження, ювілеї, тематичні вечірки і багато іншого.

У наших силах організувати і спеціальні заходи: випускні, концерти та фестивалі, а також інші громадські заходи. Наше Event- агентство приємно здивує вас бездоганною організацією свята або корпоративу, тімбілдінга, весілля або ювілею!

Багаторічний успішний досвід роботи в цій сфері подарував нам велику партнерську і клієнтську базу. Нам під силу події будь-якого масштабу: від приватних вечірок до масових заходів. Івент агентство Каприз було створеного для того, щоб Ваші очікування перетворилися в реальність.

Звертайтеся, і ми гарантуємо професійний підхід, а головне, масу вражень і позитивних емоцій!

☎ +38 (097) 48-11-358, +38 (050) 585-77-82, +38 (097) 159-19-19.