Калькулятор святкування

Event-агентство "Каприз"- організація і проведення свят в Україні

Event компанія "Каприз" - це компанія, яка працює на ринку з 2007 року і пропонує Вам величзний спектр послуг по організації різнопланових заходів будь-якого рівня складності. Ми зробимо все від сценарію, музичного та технічного супроводу до реалізації і контролю над проведенням події. Нам під силу створити захід Вашої мрії! Орієнтуючись на Ваші побажання і переваги, ми створимо ексклюзивну подію, яка стане яскравою сторінкою в Вашому житті або історії Вашого бренду. 

Топ послуг

Корисні поради

Спецефекти на весілля

Спецефекти на весілля

Замовити весільні спецефекти ви можете в креативній студії «Каприз» за прийнятною ціною. Фахівці компанії гарантують високу якість пристроїв, безпеку і масу незабутніх емоцій

Музичний супровід весіль

Музичний супровід весіль

Для багатьох молодят найголовнішим на весільній церемонії є вибір професійного фотографа, красивого місця проведення, харизматичного ведучого...

Переглянути усі

Проекти

Організували і провели презентацію автомобіля Toyota CH-R

Відсвяткували 10-ти річчя Креативної Компанії ”Каприз”

Чудове весілля Анни та Джея в м. Рівне

Організували і провели корпоративний тімбілдінг склозаводу ”Вералія”

Переглянути усі

Організація і проведення свят по всій Україні

Професійне event-агентство міста Рівне «Каприз» пропонує такі послуги, як організація та проведення свят в Рівному, Луцьку, Львові, Тернополі та інших містах. Організація корпоративів та корпоративних свят в Рівному і інших містах України та за її межами, організація тімбілдінга, квестів та інших заходів.

Яскраві сценарії, професійні ведучі та сучасне обладнання зроблять ваш корпоратив цікавим і оригінальним. Ми також працюємо і з приватними клієнтами та пропонуємо їм такі послуги: організація весілля в Рівне та інших містах України, організація і проведення свят різної спрямованості - дні народження, ювілеї, тематичні вечірки і багато іншого.

У наших силах організувати і спеціальні заходи: випускні, концерти та фестивалі, а також інші громадські заходи. Наше Event- агентство приємно здивує вас бездоганною організацією свята або корпоративу, тімбілдінга, весілля або ювілею!

Багаторічний успішний досвід роботи в цій сфері подарував нам велику партнерську і клієнтську базу. Нам під силу події будь-якого масштабу: від приватних вечірок до масових заходів. Івент агентство Каприз було створеного для того, щоб Ваші очікування перетворилися в реальність.

Звертайтеся, і ми гарантуємо професійний підхід, а головне, масу вражень і позитивних емоцій!