Відсвяткували 10-ти річчя Креативної Компанії ”Каприз”

Відсвяткували 10-ти річчя Креативної Компанії ”Каприз”

відео

фото

Ювілей компанії якій виповнилося 10 років - це справжня глобальна подія. Івент-компанія «Каприз» почала свою плідну роботу ще з 2007 року. За цей час студія отримала безцінний досвід в організації подій будь-якого рівня складності. Ми завжди досягали успіху і прекрасних взаємин з нашими клієнтами і підрядниками.

З кожним роком наша компанія тільки зміцнювала свої позиції на ринку подій, а в нашому колективі завжди була і буде присутня міцна дружба, взаємовиручка, розуміння і повага, і звичайно підтримка один одного.

Ми добре попрацювали за цей час. Було по-всякому - і легко і важко, але ми з усім впоралися. Пропрацювали тисячі, сотні тисяч, мільйони одиниць думок і ідей. Накатали багато тисяч кілометрів по країні, побачили безліч цікавих місць, різних виробництв, ресторанів, турбаз і спорткомплексів. Зафіксували тисячі фотографій і не тільки на оцінюваних об'єктах, а й просто нашого дружного колективу. Кожен з нас став цеглинкою для будівництва міцних стін на фундаменті, закладеному 10 років тому.

    Наші шоу-програми знають, впізнають і шанують по всій Україні завдяки нашому професіоналізму, досвіду, старанням керівництва, нашій спільній роботі і всім зусиллям, які ми спільно і порізно прикладали щодня, а це сотні івентів.

   За 10 минулих років в компанії змінилося дуже багато, весь цей час стратегія Креативної Компанії «КАПРИЗ» була спрямована на широкий розвиток горизонтів, залучення нової та активної роботи з постійними клієнтами.

Це немало, але ми як і раніше повні нових ідей і бажання їх реалізувати. У нас як і раніше горять очі, ми молоді і амбітні.

І сьогодні хочеться сказати, що всі наші досягнення стали можливими завдяки вам, наші клієнти, партнери, друзі! Люди, які були поруч, підтримували нас, надихали, змушували рухатися вперед!

Поділитись в соцмережі: