Гала-вечір: інтелектуальний вечеря або ділова зустріч

Гала-вечір: інтелектуальний вечеря або ділова зустріч

: важливі деталі успішного проведення

Сьогодні, керівники все частіше приділяють увагу проведенню корпоративів. Але, заходи зі стандартною програмою, семінарами та тренінгами - вже нікого не здивують. Тому важливо грамотно спланувати відпочинок для всіх учасників. Все більшої популярності набирає такий формат заходу, як гала-вечір. Він ідеально підходить для проведення різних ділових зустрічей:

 • Презентацій;
 • Дилерських з'їздів;
 • Форумів;
 • Конференцій;
 • Семінарів;
 • Партнерских зустрічей.

У даній статті івент агентство «Каприз» розповість вам про головні завдання та особливості проведення такої церемонії.

Що являє собою гала-вечеря?

Гала-вечеря - це торжество, що носить іміджевий характер. Метою є підвищення репутації підприємства і, при необхідності, привернення уваги преси. Такі зустрічі здатні зробити чудове враження на присутніх. Після проведення, налагоджуються стосунки зі спонсорами та партнерами, авторитет фірми значно збільшується.

Ні в якому разі не можна плутати гала-вечір з корпоративом. Такі зустрічі проводяться на високому рівні і носять стриманий характер без диких танців, галасливих веселощів і розкутої поведінки. Інтелігентний вечір організовується за присутності зірок естради, медійних персон або відомих артистів. Музичний супровід підбирається так, щоб не заважати гостям насолоджуватися розкішною атмосферою. Як фон вибирають легкий блюз або джаз, що сприяє тривалому спілкуванню і знайомству з цікавими особистостями або партнерами в неформальній обстановці.

Складене меню повинно бути бездоганним, розрахованим на VIP-персон. Кращі вишукані страви від шеф-кухаря також відрізняються бездоганною подачею на банкетний стіл. Офіціанти повинні мати презентабельний зовнішній вигляд, бути чемними і ввічливими. Повірте, багато в чому, якість сервісу, визначає успіх події. У цьому питанні важлива кожна деталь.

Ми не можемо залишити без уваги шоу-програму. Як говорилося вище - краще обійтися без вульгарного гумору. Звернення до ваших відомих гостей повинно бути витриманим в інтелігентній манері. Яскравим доповненням до такої церемонії стануть зірки естради. Аматорські групи не зможуть створити ту приголомшливу розкішну атмосферу. Але враховуйте, що у медійних осіб дуже щільний графік, тому завчасно розішліть запрошення.

Структура проведення

 1. Виберіть підходяще місце проведення. Від локації залежить формат і, звичайно ж, успіх заходу.  Продумайте стиль і концепцію. Ідея повинна бути оригінальною, це і буде відрізняти ваш івент від інших.
 2. Ми радимо зонувати простір. Визначте, де буде танцпол, місце для аперитиву, фотостудії, сцени, лаунж-зони, область для фуршету або банкету.
 3. До вибору кухні і обслуговуючого персоналу підійдіть з усією відповідальністю.
 4. Оформлення приміщення повинно відповідати загальному стилю. Декорації повинні підкреслювати приголомшливу атмосферу і шикарну обстановку.
 5. Досконалість в кожній деталі. Приділіть максимум уваги різним дрібницям, щоб створити ідеальну картинку.
 6. Попередньо займіться наповненням проекту необхідними сервісами.
 7. Шоу-програма. Щоб уникнути непередбачених ситуацій, детально розпишіть сценарій вечора. На цьому етапі вибирайте артистів, музику і ведучого.
 8. Запрошуємо гостей. Ми рекомендуємо вести список з інформацією про переваги і захоплення VIP-персон.

Бажаємо вам висококласних і незабутніх свят. З будь-яких питань ви можете звертатися в креативну компанію «Каприз».

Наступний
Поділитись в соцмережі:
Попередній