Ідеальне освідчення в коханні

Ідеальне освідчення в коханні

Як і коли визнаватися в любові? 

Багато з нас вважають за краще ховати в собі ніжні почуття. Це заважає повністю розкритися другій половинці, виплеснути бажане назовні. І потім ми шкодуємо, що мало приділяли увагу один одному, не висловлювали потаємні мрії. Тільки уявіть, що відчуватиме ваша дівчина чи хлопець, якщо ви освідчитеся в любові? А якщо ви разом вже багато років, то ніколи не пізно додати іскри в стосунки. Івент агентство «Каприз» із задоволенням допоможе вам організувати цю подію, зважитися на новий крок. Найголовніше, будьте щирими і не сумнівайтеся! 

Кілька моментів з психології

Більшості визнання в любові дається дуже нелегко. І ми це знаємо та враховуємо в роботі. Ви повинні розуміти, що головною перешкодою є страх. Саме він турбує та сковує в кращих намірах. Але чому так відбувається? Все просто. Людська егоїстична натура бажає, в першу чергу, бути коханою, а потім вже любити. Тому часто виникає ситуація, коли ми не відчуваємо взаємності від партнера. Але що для вас важливіше: зізнатися в почуттях на початку спільної шляху або очікувати слушного часу? А може взагалі відмовитися від цього наміру?

Кращий час для зізнань

В силу наших особистих переживань, ми часто запитуємо друзів, рідних та близьких людей, що нам робити. У відповідь ми чуємо: 

  • "Признавайся тільки після двох місяців!"
  • "Ні в якому разі не потрібно освідчуватися першою, щоб він не злякався та не втік."
  • "Дочекайся п'ятого побачення!"
  • "Ви ж тільки познайомилися! Ще почекай рік! "
  • "Якщо хвилюєшся, не говори нічого" 

Приблизно такі відповіді чує кожен, хто просив поради у кого-небудь. Це лише говорить про те, що ми дуже схвильовані перед визнанням. Але закохана людина відчуває справжню ейфорію, нереальний душевний порив, яким хочеться поділитися з усім світом. Звичайно, серйозні почуття передбачають взаємну повагу та довіру, щирість у всьому та прийняття недоліків один одного. Така життєва мудрість приходить з часом. Але немає нічого поганого, якщо ви закохалися з першого ж погляду і хочете розповісти про це партнеру. Головне, не поспішати та не обіцяти того, чого не виконаєте. 

Стадії любовних відносин 

Щоб усвідомити факт закоханості, кожній людині потрібно різний проміжок часу. На відміну від жінок, чоловіки швидше діляться своїми почуттями та бажаннями. Згідно зі статистикою, щоб закохатися, сильній статі потрібно приблизно 3 місяці, а жінкам - 130 днів. Таким чином, всім потрібен певний період, щоб розкритися. 

Важливу роль відіграє емоційний фон партнера. Якщо дівчина або хлопець відрізняються від вас психотипом, це зовсім не означає, що ваші переживання йому байдужі. Інтроверти і екстраверти відрізняються виразом емоцій. Тому не чекайте від другої половинки занадто багато і не поспішайте робити висновки. 

А що робити, якщо ви першим почули заповітні слова? Для початку, не потрібно миттєво відповідати взаємністю через жалість. Скажіть, що вам потрібен час, адже таке визнання є дуже непростим. Любов розвивається без всяких правил та законів, крок за кроком.

Окремо слід відзначити такий пункт, як організація романтичного побачення. Це може бути, як оригінальний подарунок, так і незабутня подія, наприклад: 

  • Романтична вечеря;
  • Кінотеатр на двох;
  • Побачення на даху;
  • Романтичний пікнік та багато іншого 

І все ж, немає різниці, хто першим поділитися своїми почуттями. Більш важливо, хто частіше повторює ці значущі слова. Ми будемо раді, якщо допомогли вам визначитися та вирішити поділитися потаємним. Сподіваємося, що за визнанням в любові піде організація весілля. Адже що може бути важливіше за сім'ю!

Наступний
Поділитись в соцмережі:
Попередній