Вибір весільного ведучого: 9 головних запитань

Вибір весільного ведучого: 9 головних запитань

Одним з ключових моментів проведення весільної церемонії є вибір ведучого. Він створює атмосферу свята, заповнює незручні паузи і постійно веде діалог з гостями. Тому не потрібно недооцінювати важливість цієї персони. Після торжества ваші друзі і родичі ще довго будуть згадувати ті приємні моменти. До вибору ведучого потрібно підходити з усією відповідальністю. Ми розповімо вам, як вибрати правильного ведучого на весілля. Весільне агентство в Рівному «Каприз» розкриє важливі нюанси, які потрібно врахувати при зустрічі з ведучим.

З чого почати?

В першу чергу виникає питання: «Де шукати ведучого?».

 • Можна порадитися з близькими друзями або родичами, які вже користувалися послугами агентств. Але не у всіх випадках смаки збігаються.
 • Проведіть моніторинг весільних порталів, де пропонується маса варіантів. Вам доведеться проаналізувати великий обсяг інформації, тому готуйтеся до безсонних ночей.
 • Хочете замовити оригінального ведучого без витрачання на це свого часу? Перевірений варіант - весільне агентство. З огляду на ваші побажання і концепцію події, професіонали підберуть ідеальну особистість. Студія «Каприз» має величезну базу ведучих на різні заходи.

Знайомство

Не відкладайте в довгу шухляду особисту зустріч. На ній, ви зможете звернути увагу на те, як людина жартує, говорить, жестикулює. Ведучий повинен, в першу чергу, сподобатися вам, а його манера ведення, гармоніювати з форматом свята.

Детальний план

 1. Для початку, розпитайте кандидата про його рівень професіоналізму і досвід роботи. Навіть якщо ведучий провів багато заходів (корпоративів, семінарів, конференцій), потрібно враховувати, що проведення приватних урочистостей разюче відрізняється від інших івентів. Попросіть відео-нарізку зі свята.
 2. Мова спілкування. Якщо вам потрібен англомовний претендент, то коло пошуку, в такому випадку, значно звужується.
 3. Дотримання дрес-коду. Якщо ви організовуєте тематичну церемонію, попередьте ведучого про необхідність дотримання певного стилю в одязі.
 4. Організація весілля - це серйозний процес, тому поцікавтеся у претендента, який він бачить ваше весілля. Але спочатку озвучте свої побажання і думки, опишіть концепцію, а потім запитайте, які правки вніс би ведучий.
 5. Обов'язково обговоріть момент, коли він буде з'являтися на сцені. Наприклад, зіркові конферансьє зустрічають гостей, коли вони вже розсаджені по місцях. Звичайні ж ведучі з'являються під час розсаджування гостей.
 6. Нехай кандидат розповість вам про його формат проведення, призведе кілька прикладів конкурсів і жартів. Цього буде достатньо, щоб зрозуміти чи підходить він вам. Але ви повинні пам'ятати, що ведучий не зобов'язаний розкривати всі карти і пояснювати суть кожного інтерактиву.
 7. Обговоріть участь гостей у шоу-програмі. Заздалегідь попередьте кого краще не чіпати, а кого можна активно задіяти.
 8. Не забудьте про музичне оформленні свята. Запитайте у конферансьє, чи можливий творчий дует?
 9. І, звичайно ж, феєричне завершення церемонії. Обговоріть момент, коли ведучий може залишити майданчик, щоб це не було несподіванкою. У багатьох випадках, це відбувається під час кульмінації - fire-шоу, виносу весільного торта або феєрверку.

Бажаємо вам, вибрати кращого ведучого, який створить незабутнє свято і, згодом, стане другом вашої сім'ї.

Наступний
Поділитись в соцмережі:
Попередній