Паперова дискотека: всі тонкості

Паперова дискотека: всі тонкості

Паперова дискотека- всі за і проти

Паперове шоу з'явилося зовсім недавно, але вже встигло завоювати серця і дітей, і дорослих. Шоу з паперу - частий гість на дні народження, весіллях та корпоративах. Завдяки своєму завзяттю, воно підходить в якості розважальної програми до багатьох свят.

Як проходить паперове шоу для дітей?

Спочатку аніматори знайомляться з дітьми і знаходять з ними спільну мову. Шоу передують активні ігри та конкурси. Потім діти проходять через тунель з тканини і потрапляють на паперову планету. Паперова планета - це веселе і драйвовий місце, на якому проходить дискотека!

Дійство на паперовій планеті проходить в кілька етапів:

 1. Роздування кольорового конфетті. Конфетті (маленькі блискучі шматочки розміром 2х5 см) виготовляють з легкої плівки. Найчастіше використовують золотистий і срібний відтінок. 
 2. Видув паперу. Для шоу використовують легкий чистий білий папір, нарізаний довгими смужками. Папір не електризується і не збирає пил.
 3. Водоспад повітряних куль. З повітряної подушки сиплються кульки всієї колірної гами і різного розміру (від 30 до 120 см).
 4. Купол з тканини. Аніматори тримають тканину, яка від розмахування формує купол і піднімає в повітря папір. Це дуже вдалий момент щоб зробити фото і відео.
 5. Гра з сачками. Сачки нагадують сачки для метеликів, але використовуються щоб зловити людину.
 6. Фотосесія з папером.

Що потрібно знати про паперове шоу?

Неможливо провести паперове шоу без застосування реквізиту та обладнання, якість яких безсумнівно впливає на підсумковий результат.

Ось що вам потрібно знати про паперове шоу:

 • Для шоу використовують спеціальну тонко нарізаний чистий папір щільністю 65-75 грам. Низька щільність паперу робить його легким і дозволяє кружляти в повітряних потоках. Використання звичайного поліграфічного паперу, порізаного на шредері, позбавляє свята всього ефекту.
 • Папір використовується один раз, після чого відразу викидається. Якщо цього не зробити комусь дістанеться брудна і збита маса.
 • Кількість паперу на майданчику можна порівняти з кількістю гостей. Для невеликої групи з 10 чоловік можна замовити 30 кг паперу.
 • Паперове шоу проходить під спеціально підібраний музичний супровід. Поряд з аніматорами на святі працює діджей.
 • Тривалість стандартного шоу півтори насичених години. Однак можна домовиться про індивідуальну програму з менеджером.

На що потрібно звертати увагу при виборі паперового шоу

Ось кілька пунктів, порівнюючи які ви зможете вибрати виконавця паперового шоу.

І так:

 1. Досвід роботи. Тільки досвід навчить навіть найобдарованіших акторів знаходить шлях до сердець клієнтів. Чим довше працює артист, тим краще він розуміє настрій гостей.
 2. Зовнішній вигляд артистів. Подивіться фото і відео записи виконавців. Оцініть якість, чистоту і охайність костюмів.
 3. Акторська майстерність аніматорів. Щоб це оцінити вам потрібно або сходити на їх виступ на чужому святі, або подивитися відео. Адже вам не потрібні дилетанти?
 4. Наявність власної апаратури. Цю інформацію можна знайти на сайті або отримати у менеджера. Якщо обраний вами виконавець має власну апаратуру, значить він проводить таке шоу постійно, і є професіоналом.
 5. Окрема програма для дітей та дорослих. Погодьтеся, у кожного - свої інтереси.
 6. Співвідношення ціна якість. Подумайте чи зможете ви повноцінно насолодитися святом, якщо його будуть проводити випадкові аматори?
Наступний
Поділитись в соцмережі:
Попередній