Аніматори на день народження: як вибрати?

Аніматори на день народження: як вибрати?

Аніматори на день народження: як не помилитися з вибором

Усі батьки хочуть потішити свою дитину, розважити її та зробити щасливою. Як правило, гарно проведений час та чудове свято у дітей асоціюються якраз з веселими іграми та розвагами, а не дорогим рестораном та вишуканою кухнею.

День народження - найважливіше свято кожного малюка, тож і готуватись до нього потрібно завчасно. І ми знаємо як зробити святкування феєричним! Вам потрібен аніматор на дитячий день народження! Професійні артисти зроблять так, що жоден малюк не буде сумувати.

Отож, що потрібно знати щоб вибрати аніматорів на день народження?

Аніматори на дитяче свято - три правила вибору

Під час підготовки обов’язково потрібно врахувати:

  • вік вашого малюка та його гостей;
  • кількість хлопчиків та дівчаток на святі.
  • найпотаємніші бажання самого іменинника.

Якщо середній вік гостей на святі складає 3-4 роки, то щоб їх розважити потрібно запросити одного або двох аніматорів. Однак, якщо кількість гостей більше аніж 20, то вам потрібно уже три аніматори.

Шоу програми для дітей

Обираючи програму свята вам потрібно орієнтуватись на інтереси вашої дитини: улюблені мультфільми, казки, персонажі. І постарайтесь не переплутати Бетмена та Супермена, навіть, якщо вам здається, що це звичайні собі супергерої. Повірте, ваша дитина достеменно знає різницю між одним та іншим. А ви ж не хочете образити його/її почуття?

Ще один фактор, який варто взяти до уваги організовуючи дитяче свято, це співвідношення хлопців та дівчат на святі. Якщо переважають дівчатка, потрібно запросити «дівчачого» героя. І, навпаки, якщо переважають хлопці, потрібно кликати хлопчачого персонажа. Звичайно, може виникнути ситуація, коли дівчат та хлопців порівну. Що ж робити тоді?

Вирішення нестандартної ситуації

Найоптимальнішим вирішенням такої ситуації стане запрошення пари аніматорів із загально популярних фільмів чи книг. Наприклад, Гаррі Поттер та Герміона, Попелюшка та Принц, Шрек та Фіона, Фіксики. Однак будьте готові до того, що запросивши аніматорів один раз, вам доведеться запрошувати їх щороку. Адже ваша дитина назавжди запам’ятає ці веселощі.

Наступний
Поділитись в соцмережі:
Попередній