Проведення дівич-вечора

Проведення дівич-вечора

Історія дівич-вечора

Наречена з подругами збиралися у неї в будинку займалися вишивкою подарунків для нареченого і його родичів. Одночасно з цим заняттям вони співали весільні пісні.

Зараз дівич-вечори дуже відрізняються від колишніх. Його проводять не напередодні весільного дня, а в зручний для нареченої час. Запрошують на дівич-вечір, зазвичай, сестер, родичок і близьких подруг. Головною умовою є відсутність чоловіків. Гості підносять майбутній нареченій подарунки на згадку про дружбу і її не заміжнє життя.

Потрібен дівич-вечір нареченій для того, щоб вона могла перед заміжжям погуляти і попрощатися з життям незаміжньої дівчини. Адже після вступу в шлюб вона буде в основному всі дії узгоджувати з чоловіком. У зв'язку з цим на дівич-вечорі дівчина може дозволити собі трохи випити, вдосталь поспівати, натанцюватись і поговорити з подружками про свою безтурботну юність.

Запрошені на дівич-вечір дівчата можуть бути будь-якого віку. Серед запрошених може виявитися дама у віці, але це не означає, що все пройде нудно і нецікаво. Така гостя цілком може стати джерелом загальних веселощів і запалу. Крім того, вона, завдяки солідному життєвому досвіду, зможе запропонувати різні способи для проведення цікавої вечірки.

Ідеї для прведення дівич-вечора

  • Дівич-вечір можна провести в будь-яких закладах або навіть на природі. Одяг повинен підбиратися відповідно до місця проведення заходу, про що слід заздалегідь попередити гостей. Сценарій вечірки варто обміркувати заздалегідь або запросити ведучого, який зможе організувати і провести дівич-вечір легко і цікаво.
  • Провести дівич-вечір можна і вдома. Хороший стіл з різними наїдками, спів пісень в караоке, веселі танці - такий план сподобається всім запрошеним. Крім цього, можна придумати конкурси, наприклад, на найкращого кухаря. Його суть полягає в тому, щоб з продуктів зі столу спорудити оригінальні сандвічі.
  • Можна також читати вірші про кохання, хто краще прочитає, той присвоюється звання найромантичнішого дівчата. Вечір гідний і спогадів про юність також припаде до душі кожної панночці.
  • А дівич-вечір в східному стилі з відповідною атрибутикою додасть вечірці загадковості і запам'ятається всім надовго.
  • Можна, звичайно, запросити і стриптизерів на дівич-вечір. Однак варто заздалегідь поцікавитися чи не заперечує проти цього наречений.

Яким би не був дівич-вечір, головне, щоб він був веселим і приніс задоволення і нареченій і гостям. Ще один нюанс повинна дотримуватися кожна наречена. Не варто йти на парубочий вечір до свого обранця. Останні дні перед весіллям краще насолодитися своєю свободою і безпечністю, щоб потім увійти з глибоким почуттям відповідальності в сімейне життя.

Наступний
Поділитись в соцмережі:
Попередній