Дівишник - мальчишник

Організація парубочого та дівич вечора

Організація парубочого та дівич вечора

Організація дівичого і парубочого вечора

Дівич-вечір і парубочий вечір - стали невід'ємною частиною сучасного весілля. Але, незважаючи на це, багато молодят не знають, як правильно організувати цей захід. Адже це не тільки танці, алкоголь і стриптиз, це ще й гарна фотосесія, яскраві атрибути, цікаві розваги, елітні лімузини і висококласна організація.

Будь-яка пара, яка звернеться до нас з питання організації та проведення парубочого і дівич-вечора може розраховувати на наступні послуги:

  • розробку індивідуального сценарію свята,
  • підготовка маршруту для фотосесії;
  • підбір місця проведення, оформлення та декорування згідно з тематикою;
  • своєчасність виконання послуг, включаючи подачу лімузина, прибуття фотографа або артистів;
  • ексклюзивні послуги на кожному етапі заходу: артисти, аніматори, стриптизери, фаєр-шоу, салюти, повітряні кулі тощо.

Всі необхідні «дрібниці»:

  • шампанське, квіти, келихи, пелюстки троянд, солодощі і торти;
  • коректний розіграш «другої половинки» і подарунки для неї;

Парубочі і дівич-вечори можна організувати не тільки з нагоди весілля, але і з будь-якого іншого приводу (а можна і без нього). Ми готові провести його в будь-якому місці, а якщо це необхідно, то і в будь-якому іншому місті. Дівич-вечір Креативна Компанія «Каприз» організовує для Вас найяскравіший і незабутній дівич-вечір, спогади про який будуть радувати Вас довгі роки. Цікаве місце проведення, оригінальна фотосесія, провідний з яскравою програмою і екстравагантна тематика - все це ми організуємо для Вас.

Дівич-вечір

Дівич-вечір можна організувати в такому ж стилі, в якому буде Ваше весілля, а можна вибрати іншу, бажану тематику, яка буде цікава всім запрошеним. Фахівці Креативної Компанії «Каприз» організовують дівич-вечір, яким би Ви тільки мріяли його побачити. Для дружок нареченої можна підготувати приємні подарунки у вигляді декоративної фати і підв'язки або інші символічні презенти. Пам'ятайте, що дівич-вечір не менш важливий день, ніж весілля, адже в цей день Ви будете перебувати в компанії близьких людей, від настрою яких залежить і вся атмосфера вечора.

Парубочий вечір

Організація парубочого вечора професіоналами Креативна Компанія «Каприз» буде проведена на вищому рівні. Якщо Ви колись мріяли про такий парубочий вечір, як у фільмі «Мальчишник у Вегасі», то наші фахівці влаштують Вам все так і набагато цікавіше. Ми організуємо для Вас такий вечір, який Ваші гості ніколи не забудуть. Для таких заходів характерні різні тематики: гангстерська, клубна та багато інших вечірок які ви тільки можете собі придумати. Це може бути захоплююча гра в мафію або покер з елітним алкоголем в кращому закладі міста, гра в пейнтбол або клубна вечірка. Ваш парубочий вечір пройде так, що Ви ніколи не забудете цей момент життя, якщо її організацією займеться Креативна Компанія «Каприз»

Поділитись в соцмережі:

Пов’язані послуги

Калькулятор святкування